Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozkodowanie


Rafał27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam problem z radarem, audi pre sense pisze awaria udaj się do salonu  i czujnikami parkowania z przodu nie wykrywa ich auto jak podjeżdżam do przeszkody , kody błędów, czy ktoś jest w stanie to rozkodować.

czy przednie reflektory xenony nie powinny się poziomować w czasie odpalenia samochodu ?

 

Log-WAUZZZF48GA080192-86609km-53816mi.txt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersjiach A4 B9 z xenonami nie ma samopoziompwania bo natężenie światła nie przekracza 2000 lumenów, gdyż zastosowano żarniki typu D5S. Unijny wymóg spryskiwaczy i układu samopoziomującego jest gdy źródło światła przekracza 2000 lm. 

Ten vcds jest za stary do A4 B9. Nie łączy się nawet ze sterownikiem 46

Czy Gateway był wymieniany? Jest tam akywna ochrona komponentu. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy gateway był wymieniany. 
kupiłem to audi niedawno. Mam problem z tymi czujnikami z przodu i audi pre sense ( awaria) jest możliwość ze te dwie rzeczy są powiązane ze sobą ?.
Na zderzaku z przodu są czujniki ale nie mam przycisku w aucie.Jestem umówiony z elektronikiem i zobaczymy co powie.

Edytowane przez Rafał27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pre Sense jest sterowane przez kamerę na szybie. Czujniki nie mają z tym nic wspólnego. Może ktoś dołożył zderzak z czujnikami zamiast zwykłego, dlatego nie masz przycisku i błędu, który powinien występować w przypadku usterki pdc. W każdym razie ktoś już tam grzebał bo ochrona komponentu sama z siebie się nie uruchamia.  

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego w jakim stopniu przygotowana jest wiązka, od tego czy BCM1 obsługuje pdc  z przodu itd...

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...