Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Migające podświetlenie wnętrza


Mateusz Bekier

Rekomendowane odpowiedzi

WIELKI KAMILKU VAG RUTKOWSKI ZAMIAST OCZERNIAC LUDZI TO DOINFORMUJ SIE I ZRODLA ZE PISALEM ZE JAK KTOS CHCE LAMPY BEZ NAJWIEKSZEGO PROBLEMU MOZNA MI ODESLAC WIEC PO CO OKLAMUJESZ LUDZI ??!!

Edytowane przez VPLD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ne wiem, nie znam się, nie czytam opinii, ale.

Po tym, co tutaj widzę i tylko tutaj - język, duże litery, epitety, itp. - to kolega Grzesio średnio dba o wizerunek godnego polecenia sprzedawcy.

Każdą działalność można ocenić subiektywnie na milion sposobów, tak jak każdą niekomfortową sytuację można rozwiązać na milion sposobów, a moim skromnym zdaniem, wybrałeś Grzesio najgorszy z możliwych sposobów. Możesz być i pięćdziesiąt lat na forum, ale takim stylem i językiem porozumiewania się nie zrzeszysz sobie ludzi wokół siebie, choćbyś wykonywał najlepsze jakościowo produkty.

Lamp, reflektorów, czy co tam jeszcze sprzedajesz nie oceniam bo nie widziałem - odnoszę się tylko do tego co i jak zostało tutaj napisane, a nad tym musisz jeszcze sporo popracować, niezależnie od stażu na forum, fejsie, czy gdzie tam tylko się ogłaszasz.

  • Pomoc techniczna 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, afroo. napisał:

Ne wiem, nie znam się, nie czytam opinii, ale.

Po tym, co tutaj widzę i tylko tutaj - język, duże litery, epitety, itp. - to kolega Grzesio średnio dba o wizerunek godnego polecenia sprzedawcy.

Każdą działalność można ocenić subiektywnie na milion sposobów, tak jak każdą niekomfortową sytuację można rozwiązać na milion sposobów, a moim skromnym zdaniem, wybrałeś Grzesio najgorszy z możliwych sposobów. Możesz być i pięćdziesiąt lat na forum, ale takim stylem i językiem porozumiewania się nie zrzeszysz sobie ludzi wokół siebie, choćbyś wykonywał najlepsze jakościowo produkty.

Lamp, reflektorów, czy co tam jeszcze sprzedajesz nie oceniam bo nie widziałem - odnoszę się tylko do tego co i jak zostało tutaj napisane, a nad tym musisz jeszcze sporo popracować, niezależnie od stażu na forum, fejsie, czy gdzie tam tylko się ogłaszasz.

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, VPLD napisał:

NIE ZNAM SIE ALE SIE WYPOWIEM TYPOWO POLSKIE BRAWO DLA PANA

Typowo Polski jest również brak ogłady i zrozumienia krytyki płynącej w naszą stronę.

Usiądź, ochłoń, przeczytaj na spokojnie kto i co chce Ci przekazać, wtedy może cokolwiek do Ciebie dotrze, a i może nawet brawo będziesz mógł bić samemu sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy jest wolnym człowiekiem ja swoje wiem I nie będę tutaj wchodził w dyskusje bo swoje napisałem A jak ktoś chce proszę zapytać u źródła osoby która kupiła lampy jak zostało to rozwiązane i nikt nigdy z mojej strony nie został źle potraktowany?? 

 

 Ps. Dla zainteresowanych posiadam zdj komentarzy i opinii od zadowolonych użytkowników lamp 

 

 

 

 

 

Edytowane przez VPLD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy świecą ok, nie napisałem że są zepsute czy rozwalone. Rozumie to były pierwsze lampy które robiłeś, ok. (opory w lampach a nie na zewnątrz) 

Nie mówiliśmy o zwrocie lamp bo lampy są spoko, działały do rozlutowania. Zaproponowałeś sam od siebie że wyślesz mi opory na długich przewodach bez oferty zwrotu która pojawiła się dopiero dziś.

Chodzi mi o to że mnie non stop zbywałeś, pisałeś że wysłałeś kilka razy, a nic do mnie nie dotarło. Trzeba było od razu powiedzieć żeby pozagniatać dłuższe przewody. Chciałem iść na ugodę i sobie w własnym zakresie to zrobić.

Tyle wiadomości od Ciebie nigdy nie dostałem. Jednak poruszenie na forum skutkuje.

Prosisz bym to sprostował albo odesłał lampy bo oczerniam twój produkt.

Więc prostuję

Nie oczerniam produktu bo wygląda to spoko, w poprawionych wersjach może nawet nic się nie rozlutuje i działa przez lata. Ale zbywanie ludzi przez tak długi czas nie jest na miejscu.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja żeby lampy zostały mi odesłane padła odemnie A nie od elsctroses

Edytowane przez VPLD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co kazałeś podesłać to zdjęcia. Nigdzie w protokole chatu nie widzę Twojej prośby o odesłanie lamp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc pytaj u źródła ze sam kazałem mi ie odesłać jak coś nie pasuje i oddaje kasę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze ale odpowiedz na 4 proste pytania:

1. Kiedy dokładnie zgłosił usterkę rezystorów?

2. Kiedy zaproponowałeś przesłać rezystory zastępcze?

3. Kiedy wysłałeś rezystory zastępcze?

4. Kiedy zaproponowałeś odesłanie lamp?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHYBA JAK KOMUS NIE PASUJA LAMPY TO SIE SAMEMU PISZE ZE CHCE SIE ZWROCIC LAMPY, A JA ANI RAZU TAKIEJ INFORMACJI NIE DOSTALEM  OD KUPUJACEGO WIEC ZAPOPONOWALEM TO SAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, VPLD napisał:

CHYBA JAK KOMUS NIE PASUJA LAMPY TO SIE SAMEMU PISZE ZE CHCE SIE ZWROCIC LAMPY, A JA ANI RAZU TAKIEJ INFORMACJI NIE DOSTALEM  OD KUPUJACEGO WIEC ZAPOPONOWALEM TO SAM

Kłania się czytanie ze zrozumieniem...

1 godzinę temu, electroses napisał:

Lampy świecą ok, nie napisałem że są zepsute czy rozwalone. Rozumie to były pierwsze lampy które robiłeś, ok. (opory w lampach a nie na zewnątrz) 

Nie mówiliśmy o zwrocie lamp bo lampy są spoko, działały do rozlutowania. Zaproponowałeś sam od siebie że wyślesz mi opory na długich przewodach bez oferty zwrotu która pojawiła się dopiero dziś.

Chodzi mi o to że mnie non stop zbywałeś, pisałeś że wysłałeś kilka razy, a nic do mnie nie dotarło. Trzeba było od razu powiedzieć żeby pozagniatać dłuższe przewody. Chciałem iść na ugodę i sobie w własnym zakresie to zrobić.

Tyle wiadomości od Ciebie nigdy nie dostałem. Jednak poruszenie na forum skutkuje.

Prosisz bym to sprostował albo odesłał lampy bo oczerniam twój produkt.

Więc prostuję

Nie oczerniam produktu bo wygląda to spoko, w poprawionych wersjach może nawet nic się nie rozlutuje i działa przez lata. Ale zbywanie ludzi przez tak długi czas nie jest na miejscu.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem ich zwracać, bo powiedziałeś że wyślesz opory. Tak dziś zaproponowales zwrot po pół roku zwodzenia że wysłałeś paczkę. Teraz to już non stop piszesz że chcesz lampy z powrotem,bo twierdzisz że nie jestem z nich zadowolony. Jestem z nich zadowolony, ale nie z twojego zwodzenia za nos. Myślałeś że sobie o tym zapomnę?Pozwalam wyślij całą rozmowę, a nie informacje wygodne dla Ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Muskel1 napisał:

No dobrze ale odpowiedz na 4 proste pytania:

1. Kiedy dokładnie zgłosił usterkę rezystorów?

2. Kiedy zaproponowałeś przesłać rezystory zastępcze?

3. Kiedy wysłałeś rezystory zastępcze?

4. Kiedy zaproponowałeś odesłanie lamp?

 

Odpowiesz czy szach mat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem Adminem to tak dla Twojej wiadomości ;)

Jeśli to są Twoje aukcje, a wiem, że są, to wszystko co pisałem do tej pory jest prawdą... i powiedz, że nie podkradłeś tu z forum zdjęć lamp przednich ?

I jeszcze pod tą aukcją Twoją dawałem komentarz to usuwałeś ogłoszenia i dawałeś na inne grupy...

Bez tytułu.png

I na bank była akcja z Tobą o te lampy dla tej dziewczyny co led był złapany w lampie na trytytke i jej coś tam odpadło w tej lampie...

Także nie rób teraz ze mnie głupiego na forum, bo jeszcze kilka osób ten post widziało wtedy...

Może teraz się poprawiłeś i już popeliny ludziom nie wciskasz, ale szkoda, że nie potrafisz się przyznać do błędu...

No i dziwne tam na fb Paweł z Bielsko-Białej tu na forum Grzesio z Lubawy... Może byś w końcu wyjaśnił o co chodzi ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POWIEDZIALEM ZE NIE BEDE SIE Z TOBA TU LICYTOWAL I NIE WMAWIAJ NIKOMU ZE JAKIES LAMPY JAKIEJS DZIEWCZYNIE ROBILEM BO NIE ZNAM TEMATU , MILEGO WIECZORU?? TEMAT TYCZY SIE TYLNYCH LAMP 

Edytowane przez VPLD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@electroses  proszę, potwierdź, że Paweł z FB to Grzesio tu z forum... i ja tym postem wtedy zamykam całą dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...