Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przyciski na zegarach


FabianB

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem Was prosić o w miarę dokładny opis do czego służą te przyciski zlokalizowane na zegarach 3 po lewej i 3 po prawej stronie. Może ktoś ma czas  to wytłumaczyć ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy na nie spojrzeć i będzie wiadomo do czego, nie trzeba czytać instrukcji, a jak nie wiadomo to wciskać po kolei i będzie wiadomo, nic nie popsujesz :grin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mam pytanie bo ten Check służy do analizy stanu samochodu, także wcisnąłem przeanalizowało i wyskoczyło OK czyli jest wszystko dobrze bo jeśli by coś było nie tak pokazał by się komunikat? I co do podświetlenia tablicy w jakim zakresie do 100% macie rozjaśnienie zegarów ustawione? Wgl jeszcze takie pytanie z innej beczki czy da się ustawić Polski język w tym całym interfejsie?

Edytowane przez FabianB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Check kontroluje stan płynów, oświetlenie, ładowanie aku. Jeżeli pojawia sie ok to wszystko jest jak powinno być. W razie spalonej żarówki, na przykład lub niskiego poziomu płynu pojawi się komunikat. Nie musisz naciskać tego przycisku, bo przy każdorazowym rozruchu silnika, check zostaje przeprowadzony automatycznie. Język na fisie można zmienić. 

 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, FabianB napisał:

A jeszcze mam pytanie bo ten Check służy do analizy stanu samochodu, także wcisnąłem przeanalizowało i wyskoczyło OK czyli jest wszystko dobrze bo jeśli by coś było nie tak pokazał by się komunikat? I co do podświetlenia tablicy w jakim zakresie do 100% macie rozjaśnienie zegarów ustawione? Wgl jeszcze takie pytanie z innej beczki czy da się ustawić Polski język w tym całym interfejsie?

J. polskiego nie ustawisz w ten sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lukaszbass napisał:

J. polskiego nie ustawisz w ten sposób

No tak, zapomniałem, że polskiego tam nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy Angielski dzięki, bo obecnie jest po Niemiecku już to ogarnąłem. A wiecie co pytam może tak głupio ale zawsze mnie to ciekawi przy odpalaniu silnika rozruchu trzeba za każdym razem czekać aż wgra ikonkę OK i pozostałe kontrolki czy można ze strzału przekręcać zapłon i odpalać silnik dobre to takie rozwiązanie? Zawsze staram się czekać, ale np w starszych samochodach to od razu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz czekać, jeżeli coś jest nie tak to komunikat i tak wyskoczy.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...