Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak swiateł halogenowych


januszor

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód Audi A4 B5 1.8 ADR.Proszę o pomoc w namierzeniu usterki braku swiateł halogenowych,jeszcze miesiąc temu swieciły i przód i tył niewiem co się uwaliło ale przeciwmgłowe tył działa,a przód nie swieci,żarówki H1 znajdują sie w lampie głównej i są sprawne,sprawdzone na stole,napięcie na włącznikach jest,bo są dwa.Napiecie po wcisnieciu klawisza wychodzi z niego,więc działają,bezpiecznik 36 sprawdzony i dobry,mam problem z namierzeniem przekaznika,bo chyba powinien być,ale tego napewno niewiem.Może ktoś ma jakiś schemat,ewentualnie przerabiał ten temat i ma wiedze,w załącziku przekazniki.

20211025_143428.jpg

20211025_143528.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekaźnik od halogenów jest widoczny po zdjęciu schowka pasażera.

Fog lights and rear fog light with daytime driving lights from 1999.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc,jeszcze raz wyciągne ten schowek niewiem jak mogłem przeoczyć,wzorowałem się tym samym zdięciem.Czy napewno w każdej A4 ten moduł jest w tym samym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dowodzie pierwsza rejestracja 1999 marzec wiec myślałem że to rocznik 1999,wielkie dzieki że poswieciłeś czas,będe sprawdzał,z tych zdięć co wrzuciłem to ciężko dojść który to przekaznik,ale myśle że 204,ale do konca niejestem pewny bo jest tam trzy rzedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

381 jest w pozycji 7 czyli on jest od przeciwmgielnego, a nie jak zinterpretowałeś 204. Na zdjęciach wyżej widać nawet numerację "slotów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...