Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z oświetleniem po otwarciu drzwi


Auditair

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z oświetleniem po otwarciu drzwi tylnych, raz zadziała raz nie. Jak nie zadziała to nie pokazuje na fis otwarcia i nie załącza się podświetlenie. Jak naprawić takie coś? Problem jest w zamku czy wiązkach kabli w miejscu otwarcia drzwi. Nie mam pomysłu jak ugrysc ten temat, może ktoś już to naprawił i podpowie jak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najczęściej to jednak problem zimnych lutów styczników do płytki lub uszkodzonych samych styczników w zamku. Czy auto ma elektyczne szyby z tyłu (wtedy wszystko idzie po canie do modułu komfortu)? Czy drzwi tylne normalnie się blokują i odblokowują przy użyciu pilota/guzika w drzwiach kierowcy? Czy odczytywałeś błędy vagiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektryka tylko przód, z tyłu korbotronik. Drzwi normalnie się blokują z centralnego z tym nie ma problemu, jedynie co któreś otwarcie nie zadziała i nie zapala się podsufitka, komputer nie pokazuje otwarcia drzwi. Na vag nie sprawdzałem. A to co piszesz o tych stycznikach to pomogłaby wymiana całego zamka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź kable w przelotce najpierw i jeśli przewody nie są połamane to pozostaje zamek. Możesz założyć drugi ale i tak musisz kupić od B6 który będzie w podobnym stanie. Jeśli sam nie potrafisz lutować to daj to komuś do zrobienia. Jest też trochę gimnastki z wyjęciem zamka z drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...