Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie : a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :cześć:

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

,,,

Cześć, jestem użytkownikiem B8 z 2010 roku. Auto w pełnym S-line, silnik 3.0 TDI CCWA, skrzynia S-tronic, Quattro. Liczę, że zdobędę trochę wiedzy na temat tego auta bo to raczej rzadka konfiguracja.

Cześć wszystkim ;)

Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem a4 b7 avant z silnikiem 1.8t BFB. Auto śmiga po Rzeszowie, więcej o samym aucie można będzie przeczytać w wątku jaki założę.  Niezmiernie mi milo, że w końcu mogę dołączyć do grona posiadaczy Audi! :D

,,,

Przed chwilą dołączyłem do Waszej Społeczności. Mam A4 b9 Avant z 2017 r. z dwulitrowym dieslem. Mam nadzieję dowiedzieć się wiele o tym modelu.

Pozdrawiam wszystkich.

Hej,

witam ze Górnego Śląska - jestem ze Świerklańca - okolic Bytomia i Tarnowskich Gór.  Od około dwóch tygodni właściciel A4 B5 sedan z 1999r. z silnikiem 1.6 benzyna.

Poniżej zdjęcie mojego autka :)

20211027_174250.jpg

,,,

Witam serdecznie mam na imię Dawid i jestem tutaj nowy, jeżdżę Audi A4, B7 avant w benzynie. Niestety ostatnio miałem stłuczkę i będę potrzebował waszej pomocy.

Fajnie tu być, jeśli ktoś będzie miał pytania może ja postaram się też pomóc.

Pozdrawiam Wszystkich

,,,

Od kilku dni jestem, jak do tej pory szczęśliwym (i mam nadzieję że tak zawsze będzie), posiadaczem Audi A4 Avant 1.8T BFB.

,,,

Witam serdecznie wszystkich, jestem z Zabrza aktualnie emigracja (Niemcy) od niedawna stałem się posiadaczem Audi A4 B8 2.0 TDI 136KM  Avant LIFT 2012

Edytowane przez Cobra55