Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyciek płynu chłodniczego


Adamek303

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam problem z stosunkowo nowo nabytym Audi A4 B7 1.8t, które niestety zaskoczyło mnie z wyciekiem płynu chłodniczego. Auto przejechało ponad 1000km bez większych problemów. Wyciek mniej więcej namierzyłem jednak nie znam dokladnego źródła i przyczyny. Dziwnie ścieka po przewodzie, który jest bardzo sztywny ale nie jestem pewien czy on jest powodem czy też coś innego. Spotkał się ktoś może z takim czymś? Proszę o pomoc ;)

Załączam zdjęcia 

Screenshot_20211116-230118_Video Player.jpg

20211116_230208.jpg

20211116_230234.jpg

20211116_230249.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 To jest odpływ wody z podszybia masz 2 takie gumki po prawej i lewej stronie, jesteś pewny że to płyn chłodniczy jeśli tak zobacz czy opaski dobrze trzymają gumę na przewodach nagrzewnicy ewentualnie czy wąż gdzieś nie pękł

Edytowane przez influencer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, influencer napisał:

 To jest odpływ wody z podszybia masz 2 takie gumki po prawej i lewej stronie, jesteś pewny że to płyn chłodniczy jeśli tak zobacz czy opaski dobrze trzymają gumę na przewodach nagrzewnicy ewentualnie czy wąż gdzieś nie pękł

Tak napewno, ponieważ poziom płynu  drastycznie spadł i kolor różowy. Dzisiaj wizyta u mechanika może to zdiagnozuje, ale podejrzewam przewody nagrzewnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...