Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ubywa płynu chłodniczego


keq

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję i tak regenerowana głowice ogarnąć, bo jeszcze musiałbym tulejki wrzucić pod otwory pd. Nie wiem w sumie czy wziąć taka regenerowana pod wszystko za 1199zl, czy swoją zrobić. Jak myślisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy twoja będzie pęknięta. Moja była pęknięta między zaworami po konsultacji ze specem od głowic odradził mi spawanie bo może to pojeździć miesiąc lub nawet i 5 lat trudno przewidzieć. Dlatego do swojego auta kupiłem głowice nie spawaną w pełni zregenerowana. Jeżeli okaże się że twoja głowica jest cała a winna całego zamieszania jest uszczelka pod głowicą wtedy wolałbym ''odnowic'' swoją głowice niż kupić inną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Patrykbfb napisał:

To zależy czy twoja będzie pęknięta. Moja była pęknięta między zaworami po konsultacji ze specem od głowic odradził mi spawanie bo może to pojeździć miesiąc lub nawet i 5 lat trudno przewidzieć. Dlatego do swojego auta kupiłem głowice nie spawaną w pełni zregenerowana. Jeżeli okaże się że twoja głowica jest cała a winna całego zamieszania jest uszczelka pod głowicą wtedy wolałbym ''odnowic'' swoją głowice niż kupić inną. 

Też jestem tego samego zdania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po konsultacji z moim mechanikiem wybrałem cala zregenerowana głowicę wraz z tulejowaniem otworów pod PD. Jesli mialbym sie bawić z moja w ten sposob, to wyszloby gdzies w tych samych widelkach cenowych, a czas oczekiwania to okolo 2-3tyg, a mi zalezy na czasie. Moja w wolnej chwili oddam na szczelnosc i jesli bedzie ok, to albo sprzedam albo nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę powodzenia, po wszystkim pochwał się jak to wszystko finansowo wyglądało. Trzymam kciuki - nie będzie źle.

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz po wszystkim. FInansowo 2,5k (w tym rozrzad, czyszczenie kolektora, zestawy naprawcze (uszczelki, itp). Wszystko poki co smiga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...