Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z datą produkcji oraz 1 rejestracją pojazdu


Arbatorix

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, audiaudi napisał:

Spokojnie do odkręcenia to

Fajnie by było bo auto pod względem mechanicznym igła, blacharkę zrobię i elektrykę i będzie jak marzenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Arbatorix napisał:

Czyli trzeba poprzedniego właściciela trzeba ogarnąć żeby wystosował pismo do WK o dokument ? 

Jak jesteś właścicielem to wydaje mi się, że Tobie udzielą takich informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, audiaudi napisał:

:decayed: jak wy kupujecie te auta

Kiedyś kupiłem jedno auto i sprawdziłem nr VIN tylko na grodzi. Auto osobiście sprowadziłem z DE. Pierwszy przegląd w PL zrobiony, auto zarejestrowane, kolejny przegląd i ... . Ma Pan na tabliczce na kielichu inny nr VIN niż na grodzi oraz w bagażniku i w DR. Diagnosta obejrzał porządnie auto, mówi że nie widać że kombinowany jednak powinniśmy wezwać policję. Za chwilę oddał DR i mówi, że nie było Pana tutaj. Nie wiedziałem co robić, zadzwoniłem do pierwszego lepszego rzeczoznawcy samochodowego i opowiedziałem jaka sytuacja. Powiedział po sekundzie - zerwie Pan tą tabliczkę z kielicha i jedzie wyrobić zastępczą na SKP. Na SKP pytanie co się stało, odpowiedziałem że odkleiła się pewnie jak myłem auto pod maską. Wyrobiono nową zastępczą z prawidłowym nr VIN i od zawsze przy kolejnych przeglądach na SKP pytanie - gdzie ORO tabliczka, nic więcej.

Nie wiem co się stało, nr VIN na tabliczce różnił się tylko 3 cyframi na końcu, także może pomyłka, może coś więcej, nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Arbatorix napisał:

No i to jest właśnie dziwne .. skąd to 2017 twierdzi że to pomyłka urzędnika  

Jeśli to błąd urzędnika , to oni  między urzędami to poprawią , ale osoba która pierwsza rejestrowała i tam powstał błąd powinna to zgłosić w tym urzędzie . Teraz przy przerejestrowaniu mają okazję to poprawić . Jeśli to błąd urzędnika .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urzędnik źle wpisał, wierzyć mi się nie chce, aby na briefie niemieckim był błąd w produkcji, oni są mega świrnięci na punkcie dokładności jeżeli o wydział komunikacji chodzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pelonek1 napisał:

Kiedyś kupiłem jedno auto i sprawdziłem nr VIN tylko na grodzi. Auto osobiście sprowadziłem z DE. Pierwszy przegląd w PL zrobiony, auto zarejestrowane, kolejny przegląd i ... . Ma Pan na tabliczce na kielichu inny nr VIN niż na grodzi oraz w bagażniku i w DR. Diagnosta obejrzał porządnie auto, mówi że nie widać że kombinowany jednak powinniśmy wezwać policję. Za chwilę oddał DR i mówi, że nie było Pana tutaj. Nie wiedziałem co robić, zadzwoniłem do pierwszego lepszego rzeczoznawcy samochodowego i opowiedziałem jaka sytuacja. Powiedział po sekundzie - zerwie Pan tą tabliczkę z kielicha i jedzie wyrobić zastępczą na SKP. Na SKP pytanie co się stało, odpowiedziałem że odkleiła się pewnie jak myłem auto pod maską. Wyrobiono nową zastępczą z prawidłowym nr VIN i od zawsze przy kolejnych przeglądach na SKP pytanie - gdzie ORO tabliczka, nic więcej.

Nie wiem co się stało, nr VIN na tabliczce różnił się tylko 3 cyframi na końcu, także może pomyłka, może coś więcej, nie wiem.

W Niemczech przy przeglądzie patrzą tylko na numer wybity, to ich tylko interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na przeglądzie gościu nawet pod maskę nie zaglądał ? a czystość spalin sprawdzał jakimś urządzeniem stricte przeznaczonym dla diesla, i dziwił się, że coś algorytm z wartości lambda mu wyliczyć nie potrafi i się zawiesza w połowie ?

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...