Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Demontaż oznaczeń na tylnej klapie


pisky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś już próbował pozbyć się plastikowych oznaczeń silnika na klapie bagażnika. Osobiście posiadam 2.0 i chciałbym sie tego jakoś pozbyć i zatrzymać tylko :a4fan: , myślę że to dało by ludziom więcej do myślenia :biggrin:

Jednak kolega mnie przestrzegł, powiedział że jeżeli uda mi się je odkleić to przy próbie usunięcia resztek kleju pozostaną ślady na lakierze.

Czy komuś wcześniej udało się to zrobić :question:

:wink:

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 02-04-2007, 21:49 ]

dlaczego dałeś to do warsztat ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie mogą pozostać malutkie otworki. Myślę tak dlatego, ponieważ kiedyś zdejmowałem znaczek AUDI na błotniku pod bocznym kierunkowskazem. Był na takim kołeczku. Myśle że to oznaczenie z tyłu też może być na kołeczkach ale podkreślam, tylko tak myślę.

P.S. Zdejm tapicerkę z klapy od środka, poświeć tam latarką i może będzie widać czy tam są kołki czy jadnak jest to tylko przyklejone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Rzekłeś Wodzu. :biggrin:

Howgh

[ Dodano: 02-04-2007, 21:57 ]

U mnie dziurek nie było :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie i bez obaw mozasz sciagac emblematy nie ma tam zadnych koleczkow , a jesli masz obawy podjedz do lakiernika i usunie to w kilka minut.

Jest taki specjalny gumowy krazek ktory zaklada sie na wirtarke i zdejmuje klej po znaczkach listwach itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...