Skocz do zawartości
IGNOROWANY

opony 205 na felgę 7 cali


LUCAS

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy fachowcy... byla sobie aukcja na allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=176131203 (felgi 7,5x17 z oponami 225x45x17). Tak sie nimi zainteresowalem, ze wstepnie mam je u goscia zarezerwowane. Moje pytanie jest nastepujace:

Czy zaloze na te fele opony 205 (profil 45 lub50) czy lepiej kupic 215. Jesli natomiast wloze 215 to czy moje 1,6 poradzi sobie z nimi i nie bedzie sie meczylo?

Jestem obecnie za granica i to forum to jedyny sposob na solidna porade. Slyszalem tez od znajomego, ktory ma jakies tam doswiadczenie w "grzebaniu" przy aucie, ze 205 nie wejda.

Troche mnie to zdezorientowalo bo podczas czytania roznych watkow wywnioskowalem, ze da rade wlozyc 205 na felge 7,5.

W gory wielkie dzieki za pomoc.

Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko bedzie zalozyc 205 na 7,5'' na Twoim miejscu kupil bym 215 :wink: wyscigowka wtedy nie bedzie ale jezdzic bedziesz mogl :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i naciagniesz te 205, ale lepiej 215, bedzie mulil wiadomo, juz seryjnie muli, ale cos za cos :wink:

Lepiej zostaw te 225/45/17 i bedzie ok !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zostaw te 225/45/17 i bedzie ok !!

Tak tez myslalem... gosc pisal, ze jeszcze troche na nich pojezdze wiec moze do lata pociagne az mi sie zjada na maxa a pozniej sie wymieni na 215... no chyba, ze znajde kogos kto chce sprzedac podobne fele na ktore zaloze 205.

Wielkie dzieki za pomoc,

Z pozdrowieniami,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tez myslalem... gosc pisal, ze jeszcze troche na nich pojezdze wiec moze do lata pociagne az mi sie zjada na maxa a pozniej sie wymieni na 215... no chyba, ze znajde kogos kto chce sprzedac podobne fele na ktore zaloze 205.

Wielkie dzieki za pomoc,

Z pozdrowieniami,

Ja mialem 225/45/17 w A4 1,6 i dawalo rade, mul bo mul, ale wygladal :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mul bo mul, ale wygladal :rotfl:

Tak.Przeciez nikt Ci kazal jezdzic na wyscigi tylko jezdzic powoli zeby dac sie napatrzyc ludziskom :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem felgi alessio model california 16 cali 7,5 szerokosci do tego kupilem opony BFGoodrich G-force profiler 205/55/R16 Wczoraj pojechalem ubrac te oponki na te alumy. Koles w wulkanizacji mial nielada problem bo za chiny nie szlo tych opon napompowac, dal dopiero rady pompując na tzw "bombe" sposobem ktorym pompują wielkie opony do samochodow dostawczych. Mowil ze nie z tego powodu ze felga za szeroka a opona za waska, tylko ze opony ktore kupilem mają strasznie twarde boki, mowil ze pare dni wczesniej "ubieral" na felge 7,5 szerokosci tez opone szerokosci 205 i nie mial zadnych problemow ale byla to najzwyklejsza opona kleber.

Wszystko mam zalozone i naprawde wyglada to oblednie :biggrin: :cool: Jeszcze tylko pomaluje zaciski na czerwono i zakladam do audzinki :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mam zalozone i naprawde wyglada to oblednie Jeszcze tylko pomaluje zaciski na czerwono i zakladam do audzinki

no to fotka będzie mile widziana jak to wszystko razem sie prezentuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fotka będzie mile widziana jak to wszystko razem sie prezentuje :wink:

Fotki zapodam jutro wieczorem jak wroce z uczelni, a na autku bedą za tydzien jak wszystko porobie... nie mam kiedy pomalowac zaciskow i wymienic klockow, a nie chce tego odkrecac 10 razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad ma bardzo podobne w B6, ale nie iwem jak sie dokładnie nazywają bo on tez nie wie [;

Takie chciałbym mieć w przyszłym CCCO, albo chodziaż podobne :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za opona ?

BF Goodrich

Yes :cool: BF Goodrich G-force profiler

[ Dodano: 29-04-2007, 20:18 ]

obiecałem ze wrzucę fotki alumkow jak już będę miał założone na samochodzie, wiec proszę :wink:

92978887fc508e52m.jpg

NA FABRYCZNYCH ALUMACH 15"

4fcacdc0c9687de2m.jpg

PRZODZ 16" ALESSIO TYL 15" RONAL - AUDI

0e8ebb15fb332c8fm.jpg

NA 16'' ALESSIO - 1

f9a33c472fc214ecm.jpg

NA 16'' ALESSIO - 2

54d9e0b173f8b5e1m.jpg

037ed13c5120b076m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...