Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kluczyk A4 b9


Bartek315

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy to pytanie do odpowiedniego działu ale proszę o wyrozumiałość. Otóż posiadam dwa kluczyki do a4b9. Jeden działa ( zamyka i otwiera samochód jak trzeba, również awaryjnie samym grotem) drugi nie otwiera i nie zamyka, świeci tylko czerwona dioda podczas naciskania przycisków (awaryjne otwieranie samochodu samym grotem działa). Samochód kupiłem niedawno i nie sprawdziłem obu kluczy. Ktoś może wie jak rozwiązać problem żeby oba kluczyki działały poprawnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam się pod temt, drugim kluczyiem nie mogę odpalić, komunikat mówi żebym połozył w miejscu pod podłokietnik ale to nic nie daje, nie wiem zacząć od wymiany baterii? jak to się robi adaptację później?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wymienić baterię. Po wymianie baterii nic nie musiałem przyuczać. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi kluczyk już działa. Poszedłem do samochodu, otworzyłem grotem. W samochodzie wyciągnąłem i włożyłem baterię jeszcze raz. Klucz położyłem w wyznaczonym miejscu pod podłokietnikiem. Odpaliłem samochód na chwilę i zgasiłem. Myślałem, że już nic z tego nie będzie. Gdy już wracałem do domu zamknąłem samochód z pilota i działa!  Sam byłem zaskoczony, ale ważne, że już jest ok. Może komuś to się przyda. Pozdrawiam

Edytowane przez Bartek315
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Muskel1 napisał:

Tzn.?

Drugi kluczyk już działa. Poszedłem do samochodu, otworzyłem grotem. W samochodzie wyciągnąłem i włożyłem baterię jeszcze raz. Klucz położyłem w wyznaczonym miejscu pod podłokietnikiem. Odpaliłem samochód na chwilę i zgasiłem. Myślałem, że już nic z tego nie będzie. Gdy już wracałem do domu zamknąłem samochód z pilota i działa! Sam byłem zaskoczony, ale ważne, że już jest ok. Może komuś to się przyda. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2022 o 18:06, Bartek315 napisał:

Odpaliłem samochód na chwilę

ale którym kluczykiem odpaliłeś? miałes dwa przy sobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2022 o 09:22, tobias napisał:

ale którym kluczykiem odpaliłeś? miałes dwa przy sobie?

Miałem ze sobą tylko ten który nie działał. Ten sprawny zostawiłem w domu. Więc jeszcze raz: poszedłem do samochodu z kluczykiem który z pilota nie otwiera i nie zamyka drzwi. Wyciągnąłem z niego grot i otworzyłem samochód manualnie grotem.

Usiadłem w samochodzie, kluczyk położyłem pod podłokietnikiem w wyznaczonym do tego miejscu, żeby sprawdzić czy uda mi się odpalić samochód na tym kluczyku.

 

Samochód odpalił bez problemu ( więc byłem pewny, że kluczyk jest na 100% od mojego samochodu). Postanowiłem jeszcze raz wyciągnąć i włożyć baterie (siedząc w samochodzie). Po ponownym wyciągnięciu i włożeniu baterii odpaliłem i zgasiłem jeszcze raz samochód. Po wyjściu z samochodu zamknąłem drzwi pilotem i działa 

Edytowane przez Bartek315
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ładnie wytłumaczyłes, muszę tak zrobić tylko jeszcze nowej baterii nie kupiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2022 o 13:19, tobias napisał:

ok, ładnie wytłumaczyłes, muszę tak zrobić tylko jeszcze nowej baterii nie kupiłem

Życzę powodzenia. Mi się tak udało, może akurat Tobie też się uda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...