Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Elektroniczna książka serwisowa - Prośba o ocenę i testy


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem forumowicze,

wypuściliśmy niedawno aplikację - elektroniczna książka serwisowa - i jako zespół jesteśmy ciekawi Waszej opinii.
Aplikacja jest przeznaczona dla osób które niemalże chorobliwie lubią mieć wszystko pod kontrolą, spisane, policzone i zautomatyzowane dla swojego auta.
Tak wiem, że istnieje drivvo :wink:

Aplikacja to Frank Assistant

FRANKASSISTANT.COM

Frank Assistant - Take intelligent care of your car, and see our app in action! Smart AI recommendations, digital service book, expense log and more...

Jesteśmy dumnym zespołem z Polski B) Wszystkie sugestie wprowadzamy niemal natychmiast więc Wasza opinia nie trafi na długą listę oczekujących tylko wdrożymy to w zasadzie z miejsca.

Dla pierwszych 100 osób przewidzieliśmy darmowe konta do końca świata także tym bardziej zapraszam do zgłaszania opinii.

Dzięki i dobrego weekendu!
Daniel

Edytowane przez frank-assistant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia na start! Gdzie jest polski język na stronie? skoro to takie polskie:)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, frank-assistant napisał:

To tylko (i aż) PL zespół - wielojęzyczność w toku,

Wtedy się zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze spostrzeżenie to powielone modele aut, macie zamiar dodać roczniki, czy coś w bazie danych się powieliło? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2022 o 09:35, Langista napisał:

Moje pierwsze spostrzeżenie to powielone modele aut, macie zamiar dodać roczniki, czy coś w bazie danych się powieliło? 

Źle się wyświetlają z bazy konkretne roczniki. Mamy to na wysokim priorytecie do usunięcia. Dam Wam znać tutaj też jak ogarniemy.

W dniu 7.05.2022 o 09:25, whyduck1 napisał:

Wtedy się zobaczy.

Wrzucimy to na wyższy priorytet ;)

Edytowane przez frank-assistant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, frank-assistant napisał:

@Langista poprawione ;)

Chętnie bym sprawdził ale jak się zalogować? Jest tylko możliwość rejestracji a co z logowaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest aplikacja czy strona internetowa? bo w Play Store nigdzie tej aplikacji nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2022 o 16:26, Langista napisał:

Chętnie bym sprawdził ale jak się zalogować? Jest tylko możliwość rejestracji a co z logowaniem?

Faktycznie, w wersji mobilnej tego zabrakło. Dodane ;)

 

W dniu 10.05.2022 o 17:37, Muskel1 napisał:

To jest aplikacja czy strona internetowa? bo w Play Store nigdzie tej aplikacji nie ma. 

Na tym etapie jeszcze nie płacimy za licencję do Appstore-a. Jak tylko dopniemy wersję web (na telefonach też działa tylko z przeglądarki) to wypuszczamy aplikacje dla Androida i iOS (będą konwertowane z obecnej aplikacji, czyli wszystkie funkcje będą dostępne 1:1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...