Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kamera przód


Andrzejx

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam czujniki parkowania tył i przód. Na You.... widziałem filmik który pokazuje parkowanie razem z kamerą z przodu. Oprócz czujników co jeszcze potrzebuję? Wiązka, wiadomo. Kamerka,jaka? Moduł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są kamery 360°, są w sumie 4, przód, tył i dwie w dolnych obudowach lusterek. Do tego osobny sterownik do tych kamer w tylnym boczku. Tylna kamera 360° w klamce jest inna niż ta zwykła do cofania. 

Edytowane przez Muskel1
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Muskel1 napisał:

To są kamery 360°, są w sumie 4, przód, tył i dwie w dolnych obudowach lusterek. Do tego osobny sterownik do tych kamer w tylnym boczku. Tylna kamera 360° w klamce jest inna niż ta zwykła do cofania. 

Dużo pracy aby to samemu dołożyć ?

czy w tylnej klamce wystarczy wypiąć i Woiać odpowiednia kamerę a kable zostają te same ? Czy będziesz robił jakiś poradnik czy już masz i raczej nie ma co na to liczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w tej kwestii nie będę robił poradnika bo mam już fabrycznie kamery 360° 

Cały zestaw widziałem do kupna za 2160€, więc nie jest to tanie i myślę, że nawet na używanych częściach będzie trzeba sporo wydać.

VI.RAPTOR.EBAYDESC.COM

Raczej nie wystarczy wypiąć i wpiąć inną kamerę, ponieważ w systemie 360° masz osobny sterownik sterujący wszystkimi kamerkami i tam należy się z pewnością podpiąć a nie pod MMI.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Muskel1 napisał:

Niestety w tej kwestii nie będę robił poradnika bo mam już fabrycznie kamery 360° 

Cały zestaw widziałem do kupna za 2160€, więc nie jest to tanie i myślę, że nawet na używanych częściach będzie trzeba sporo wydać.

VI.RAPTOR.EBAYDESC.COM

Raczej nie wystarczy wypiąć i wpiąć inną kamerę, ponieważ w systemie 360° masz osobny sterownik sterujący wszystkimi kamerkami i tam należy się z pewnością podpiąć a nie pod MMI.

 

Dzięki za odp. Na Allegro widziałem zestaw ale samemu tematu bez poradnika napewno się nie podejmę wiec narazie pozostaje w planach marzeń ale kto wie może kiedyś  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...