Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana lamp z przedlifta na poliftowe


Kubek13

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

 

mam nietypowe pytanie, ponieważ coraz ciężej mi znaleźć lampę Valeo (h7) w dobrym stanie to czy mogę zakupić lampy Boscha (h4)? Wiele lamp Valeo jest już uszkodzona więc trochę mija się to z celem, a lampy Boscha zdaje się, że są również dobre. Kwestia tego czy przy przeglądzie będą pasowały i nie będzie problemów. O normalnej jeździe chyba nie muszę wspominać. 

Pacjent Audi A4 B5 95 r. 

Dziękuję i pozdrawiam

Jakub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się z Twoją stało? Sam klosz można wymienić na nowy zamiennik a odbłyśnik soczewki można dać do zregenerowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Langista napisał:

A co się z Twoją stało? Sam klosz można wymienić na nowy zamiennik a odbłyśnik soczewki można dać do zregenerowania.

Wiesz co  regeneracja to u mnie 150 złotych. I to tylko jedna bo druga jest dobra. Mam też jedną Boschowską więc korci mnie, aby drugą taką samą zakupić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz? Duża różnica w jakości światła? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wyjdzie taniej, bo szukać tego zabytku to chyba tylko jak ktoś chce w oryginale auto zostawić, żeby później ktoś na skrzyżowaniu wymusił i całka wpadnie ?

Oni są bardziej obeznani w B5 @pila24

 

@Banan

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Langista napisał:

Oni są bardziej obeznani w B5 @pila24

Co Ty,ja b5 nigdy nie miałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana jest możliwa , z tego co pamiętam trzeba blachę w błotniku zagiąć i wtyczki do przeróbki ( a może się już mylę , ale tematów jest o tym trochę  - poliftowe lampy soczewki w B5 świecą całkiem przyzwoicie no i odmłodzisz wizualnie auto  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pila24 napisał:

Co Ty,ja b5 nigdy nie miałem ?

Bardziej o temat tych lamp mi chodziło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem oryginalną lampę Valeo. Czysty przypadek, że ją znalazłem, ale będę miał w poniedziałek. Lampę Boscha H7 również mam bo przysłali mi kiedyś przez pomyłkę, ale już została. Pasuje bez  żadnych problemów. Jedyne co zauważyłem to lekko większa luka między lampą a zderzakiem, więc może jest lekko węższa. Prawdopodobnie jeszcze jutro zamontuję i dam znać jak wyszło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...