Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc w diagnozie


SLODKIXXX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem klima nie chłodzi.Dwa lata temu wymieniony osuszacz i napełniona.Niby sprawdzona szczelność.Klima działała dobrze pierwszy rok.Rok temu już słabiej.W tym roku wcale.Po sprawdzeniu Multidiagiem i programem WoW i Delphi.żadnych błędów oprócz takiego owy błąd powtarza się w innych układach.IMG_20220521_233407.thumb.jpg.19511a587f391ee6fc6ba40e617e3973.jpg

Na zdjęciach widoczne parametry z testów.

1.jpg

 

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

 

2.jpg

8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie czynnik poszedł w piz......:D. Mam podobnie po napełnieniu chodzi przez sezon, na następny klapa. Zlokalizowałem nieszczelność na przewodzie od skraplacza, widoczne ślady leju sprężarkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden czynnik nie poszedł ł w piz*u. Po twoich screenach Diagnostyka zobacz po 1 czy sprzęgło nie jest zerwane, 2czy do zaworu przychodzi prąd jeśli sprzęgło całe i masz prąd do zaworu to możesz podmiecic zawór regulacyjny jeśli nie będzie efektu kompresor do wymiany. Oczywiście po zdjęciu gazu dysza rozprężna do kontroli. Działaj

Edytowane przez influencer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany.Usterka była błacha.Ktoś zamontował dławik odwrotnie wciągu tych dwóch lat użytkowania dławik wygią się i wcisną się aż w zakręt rurki.Zatykając obieg.Pchajace ciśnienie wywaliło oringiem czynnik odciągnięte 100gr.Dławik zamontowany poprawnie Klima nabita i śmiga.

IMG_20220526_085500.jpg

Edytowane przez SLODKIXXX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...