Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana oleju statyczna w multitronic


marian62

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam warsztatu by wymienić olej w automatycznej skrzyni multitronic .

Wymiana wyłącznie statyczna .

Rzeszów i okolice .

Vag servis odpada .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie zrób, wystarczy najazd/kanał i trochę kluczy 

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , zastanawiałem się czy nie zabrać się samemu ...oglądałem nawet poradniki na YouTube , ale chyba odpuszczę , nie mam warunków ku temu , brak kanału , najazdu , trzeba też odpowiednie końcówki do korka z wężykami ,zaworkami ,no i ten pierwszy raz zawsze trochę stresujący , mój multitronic ,jest po przeglądzie u Bart S z Wrześni , dwa lata temu , sprawuje się bez zarzutu.nie chciałbym coś spieprzyć .BartS  zaleca tylko wymianę statyczną .Może jednak ktoś poleci jakiś warsztat ? Vag servis ze Świlczy chce robić dynamiczną , jednak bardziej ufam  BartS.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dynamiczna wymiana w multi jest bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak , też wypowiedział się  Bart-S , 

nie rozumiem dlaczego w Vag Servis  ze Świlczy upierają się na dynamiczną ,?.Wyliczyli mi wstępnie ok.1400 zł  ...Czyżby chodziło o kasę ? 

Miałem o nich dobre zdanie  bo byłem na przeglądzie .

Tak więc szukam, może ktoś poleci jakiś warsztat ., bo jak widać nie wszystko jest takie oczywiste .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówie Ci, zrób sobie sam, jak chcesz to Ci pomoge, powiem od a do zet co trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuję , jeśli w najbliższym czasie nie znajdę nikogo , to chyba jednak spróbuję sam .

Myślę , że   dobrze by było wiedzieć gdzie i co kupić ..., na jakim poradniku z Youtube się posiłkować .

Raz jeszcze dziękuję za chęć pomocy .

Odezwę się , pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marian62 napisał:

Bardzo Ci dziękuję , jeśli w najbliższym czasie nie znajdę nikogo , to chyba jednak spróbuję sam .

Myślę , że   dobrze by było wiedzieć gdzie i co kupić ..., na jakim poradniku z Youtube się posiłkować .

Raz jeszcze dziękuję za chęć pomocy .

Odezwę się , pozdrawiam.

 

zadzwon do mnie to Ci powiem co i jak, jutuba sobie odpusc

693456699

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy taki zestaw będzie ok ?

skrzynia LLA .

7 litrów.

 

Screenshot_2022-06-23-06-55-40-03.jpg

Edytowane przez marian62
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile litrów jest w zestawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.06.2022 o 21:34, marian62 napisał:

Dzięki , zastanawiałem się czy nie zabrać się samemu ...oglądałem nawet poradniki na YouTube , ale chyba odpuszczę , nie mam warunków ku temu , brak kanału , najazdu , trzeba też odpowiednie końcówki do korka z wężykami ,zaworkami ,no i ten pierwszy raz zawsze trochę stresujący , mój multitronic ,jest po przeglądzie u Bart S z Wrześni , dwa lata temu , sprawuje się bez zarzutu.nie chciałbym coś spieprzyć .BartS  zaleca tylko wymianę statyczną .Może jednak ktoś poleci jakiś warsztat ? Vag servis ze Świlczy chce robić dynamiczną , jednak bardziej ufam  BartS.

 

 

Mi w S tronicu mają robić statycznie bo powiedzieli, że dynamicznie jest bez sensu. Więc to wszystko jest jakoś bez sensu. Trochę podpadli teraz w sierpniu z moim golfem w ogóle nie oddzwaniając a to nie ładnie. Oddzwania się zawsze Panowie nawet, żeby powiedzieć sp***dalaj. Inni potrafili pomóc.:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...