Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak ssania po odpaleniu samochodu


hitman33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Zazwyczaj po odpaleniu auta na zimnym miałem podwyzszone obroty do 1200 po czym (40 sek) opadały w dół do prawilnego poziomu 900/800, oczywiscie jest to dla mnie normalne tak działa ssanie itd. Ostatnio byłem u mechanika i uszczelniali łape silnika bo były tam jakieś anomalie, musieli rozebrać rózne kabelki, spuscic klime, płyn chłodniczy itd. aby sie dostać do śrub. ok zrobili po 3 tygodniach. Ale po tym wszystkim juz nie ma ssania, nie ma obrotów jak dawniej tylko  podbija do 1000 i tak lekko falująco w dość szybkim czasie schodzi w dół do 900/800, obroty nie falują na jałowym wszystko jest ok , tylko czy to tak ma być? czy jest możliwosc powrotu do dawnego stanu? Drugą sprawą jest to, iż wlali płyn chłodniczy ale ja mam na zegarach ikonke czerownego termometru, wentylator chodzi od startu , mechanik powiedział że to normalne że płyn musi dojsc do chłodnicy i że mogę jezdzić ...no ale mam ikone czerwoną , wiatrak chodzi jak szalony i nic sie nie zmienia , jezdze drugi dzień temp trzyma 90 na zegarze . Prosiłbym o jakieś słówko bo juz mnie smutek ogarnia:/

Edytowane przez hitman33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, hitman33 napisał:

Drugą sprawą jest to, iż wlali płyn chłodniczy ale ja mam na zegarach ikonke czerownego termometru, wentylator chodzi od startu , mechanik powiedział że to normalne że płyn musi dojsc do chłodnicy i że mogę jezdzić

Niezłe farmazony. Pewnie nie podpięli kostki od poziomu płynu albo innego czujnika i stąd komunikat.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelnili łapę? Fajny krętacz Ci sie trafił, jak chcesz sobie psuć auto i nabijać mu kieszeń to korzystaj dalej z jego usług..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2022 o 08:24, przem8 napisał:

Niezłe farmazony. Pewnie nie podpięli kostki od poziomu płynu albo innego czujnika i stąd komunikat.

Masakra...miałeś racje:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...