Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie Projektory bi Led A4 B6


Dbaluch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów, mam takie pytanie , mianowićie czy ktoś z kolegów ma jakieś doświadczenia z projektorami bi Led , np jakiej firmy, jaki model , jaka barwa ,  co myślicie o malowaniu środka na czarno ?  Długo to wytrzyma ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MaTeo85 napisał:

Kamil jest pochłonięty budową domu i pewnie nie ma czasu na forum obecnie.

Jakiś inny namiar na niego masz.? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Dbaluch napisał:

Jakiś inny namiar na niego masz.? 

Niestety nie mam zgody na udostępnianie kontaktu więc nie pomogę, trzeba czekać aż znajdzie trochę czasu dla forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, MaTeo85 napisał:

Niestety nie mam zgody na udostępnianie kontaktu więc nie pomogę, trzeba czekać aż znajdzie trochę czasu dla forum.

Rozumiem, dzięki za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz na mail z podpisu, może w ten sposób szybciej nawiążesz kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna osoba na forum, co przerabia lampy, znajdzie go w niektórych tematach związanych z adapterami, jest chyba nawet cały DIY co i jak zrobić przy zmianie soczewek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Langista napisał:

Jest jeszcze jedna osoba na forum, co przerabia lampy, znajdzie go w niektórych tematach związanych z adapterami, jest chyba nawet cały DIY co i jak zrobić przy zmianie soczewek..

Pila24 też wycofał się z interesu modyfikacji lamp, z kolei Kojak nie tyka B6.

Edytowane przez george
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nijaki Gwerty czy jakość tak ? Chyba w którymś temaćie się reklamował  ale nie jestem pewien bo wtedy   ten temat jeszcze mnie nie dotyczył 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dbaluch napisał:

A nijaki Gwerty czy jakość tak ? Chyba w którymś temaćie się reklamował  ale nie jestem pewien bo wtedy   ten temat jeszcze mnie nie dotyczył 

Co do niego, to robiłem kiedyś u niego lampy zwykle z b6 przerobione na inną soczewkę ale pod h7. Samo świecenie było naprawdę Ok , ale jakość wykonania to tragedia, lampy to takie ulepy były. O ile przy zamkniętej masce było ok, to po otwarciu nie mogłem na nie patrzeć. Stąd zmiana na bixy które robił Kamil. Jakość wykonania i estetyka na najwyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam od Gwerty i wyglądają tak :

IMG_20220627_171335.thumb.jpg.baf29dfb7411419906495fbf1de7f9d4.jpg

IMG_20220627_171139.thumb.jpg.23f29dfc0eae126b4b7cf14391de80a8.jpg

Technicznie ok ale szkoda, że jak miał lampy rozklejone to zupełnie nie zwrócił uwagi na sypiąca się otulinę kabli i ja musiałem później gimnastykować dłonie i robić to na nowo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym może i polecił ale sami wiecie jakie przepraw były. Co nie zmienia faktu ze finalnie jest OK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Langista napisał:

Też mam od Gwerty i wyglądają tak :

IMG_20220627_171335.thumb.jpg.baf29dfb7411419906495fbf1de7f9d4.jpg

IMG_20220627_171139.thumb.jpg.23f29dfc0eae126b4b7cf14391de80a8.jpg

Technicznie ok ale szkoda, że jak miał lampy rozklejone to zupełnie nie zwrócił uwagi na sypiąca się otulinę kabli i ja musiałem później gimnastykować dłonie i robić to na nowo..

Faktycznie trochę ulep  wyszedł z tego. Klejenia , napewno boi się żeby nie parowały po jego rozkładaniu i dlatego tak jest to posklejane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, george napisał:

Napisz na mail z podpisu, może w ten sposób szybciej nawiążesz kontakt.

Chodzi Ci kolego o tą metodę kontaktu ? 

Screenshot_20220628_064448_com.huawei.browser.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dbaluch napisał:

Faktycznie trochę ulep  wyszedł z tego. Klejenia , napewno boi się żeby nie parowały po jego rozkładaniu i dlatego tak jest to posklejane 

Miałem bixenony przerobione z halogenów od gwertego też niestety parowały, klosze były średnie. Niemniej świecenie na bazie Hella Intemo i palnikami 4800 K od VW na plus. 
Z obecnymi lampami od Kamila nie ma problemów z parowaniem, a jak na seryjną soczewkę dają radę. ;)
 

2 godziny temu, Dbaluch napisał:

Chodzi Ci kolego o tą metodę kontaktu ? 

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, george napisał:

Miałem bixenony przerobione z halogenów od gwertego też niestety parowały, klosze były średnie. Niemniej świecenie na bazie Hella Intemo i palnikami 4800 K od VW na plus. 
Z obecnymi lampami od Kamila nie ma problemów z parowaniem, a jak na seryjną soczewkę dają radę. ;)
 

[email protected]

Wielkie dzieki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to ja nie jestem fanem ledów, u siebie mam bixy z palnikami d1s zrobione przez Kamila wygladaja jak nowki sztuki z tym że soczewka zmieniona na evox i jest naprawdę fajnie. Jestem mega zadowolony.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...