Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 AVANT 1.9 TDI 2001 AJM - podgrzewane lusterka


adam749

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dotychczas miałem zainstalowane wkłady lusterek bez podgrzewania, ale zauważyłem we wnętrzu lusterka jakieś kable, prawdopodobnie do podgrzewanych wkładów. Sprawdziłem czy jest w nich napięcie po zapłonie (wraz z włączonym podgrzewaniem szyby) i niestety brak. W opisie bezpieczników pod poz. 9 widnieje "Spiegel", czyli ma się rozumieć, że chyba właśnie ich podgrzewanie, bo tak wynika z opisów w Internecie, ale na tablicy nie ma w tym miejscu bezpiecznika - jak próbuje go włożyć to luźno lata, jakby nie było w środku konektorów. 

W Internecie znalazłem trochę informacji - że napięcie pojawia się dopiero przy +5*C na FISie (aktualnie mamy lato +40*C, więc ciężko sprawdzić), lub że ktoś opisał przypadek kabli widmo, które owszem fizycznie są wyprowadzone w lusterko, ale nigdzie nie są podłączone do źródła zasilania i trzeba się bawić, znalazłem też, że zasilanie powinno być cały czas, a lusterka mają termostaty...

Posiadam Audi A4 B5 AVANT 1.9 TDI 2001 AJM. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem w tym roczniku? Może da się to jakoś w VAGu sprawdzić?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz kabelki tylko w samym lusterku do wtyczki lusterka - brak wiązki w drzwiach i w desce rozdzielczej - musisz dołożyć i najlepiej podpiąć się pod ogrzewanie szyby tylnej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...