Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane


onsork

Rekomendowane odpowiedzi

zamówiłem komplet - 4 amortyzatory+4sprężyny,auto będzie 40mm niżej.

zastanawiam się czy można kupić lub wyprodukować komplet dobrego zawieszenia za 800pln,bo tyle zapłaciłem.

w sumie jest 24m-ce gwarancji,więc też nie ma strachu.

zobaczymy w następnym tygodniu.

nie jestem sportowiec,bo auto jest raczej do spokojnej jazdy TDI AFN + automat,lubię nisko,a że padnięte były fabryczne,to się zabawiłem w mini tuning.

opiszę wrażenia w następnym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie że ktoś to sprawdzi! Bo są to tanie (jak dla mnie 800zł to i tak kupa kasy, biedny uczeń jestem) tylko ciekawe jak z jakością. ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opinie ogolnie sa :good: :good: :good:najwiecej mozna poczytac na forum vw golf tam jest referat na 20stron o tych gwintach,sprezynach,amorach....czytalem to wszystko i ludzie sobie chwala sam na wakacje zamierzam zainwestowac w amory pod moje sprezynki-60/-40...koles ktory to sprzedaje ma ksywe MAPET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakupilem u tego goscia sprezyny i amory mts.sprezyny -30mm.mam kola 17' i auto wyglada teraz jak koza takze troche gleby musi byc. za tydzien bede zakladal wiec tez dodam swoja opinie.jak bedziecie kupowac zapytajcie o rabat.ja pisalem czy dostane znizke dla a4-klub i zdjaj mi troche z ceny :> swietny kontakt mailowy z tym sprzedawca.

no a cena tez przystepna i 2 lata gwarancji :naughty:

pytanie :

czy jak zaloze nowe amory i sprezyne musze ustawiac zbieznosc? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno mam te sprezyny i amortyzatory to co potrzebuje jeszcze kupic zeby wszystko dzialalo elegancko?

odbojniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak Panowie - jeździ ta zawieszka już, czy nadal autor się nie zmobilizował do wypracowania co i jak się sprawuje??

Sam jestem ciekawy jak to pracuje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawać foty jak samochod wyglada bo tez sie zastanawiam nad tym zestawem.Odboje i oslony do tych amorów mgdzie mozna kupić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie czy do tych amorow potrzebuje specjalnych odboji/oslon?

amory sa sportowe,sprezyny tez wiec odboje tez musza byc specjalne? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odboje tez musza byc sportowe sa krotsze od zwyklych i dopasowane pod amory sportowe,kupisz u MAPETA caly zestaw do amorkow z MTS-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jaka opinia na temat tych MTS?

zapodać fotki

jak to sie sprawuje na dziurach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do B6 nie ma.[br]Dopisany: 09 Maj 2009, 09:47_________________________________________________tylko gwinty są ale to ponad 2k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy :notworthy: Sam niedawno założyłem springi, amorki mts i powiem wam ze jeździ się super o wiele lepiej niż na serii autko siedzi -40 do tego tył można regulować świetnie trzyma w zakrętach i brak jakichkolwiek przechyłów czuć też również że jest twardsze ale wielkich bólów krzyża nie ma :tongue4: Warto zainwestować w ten zestawik :good: Ap ropo przy montażu nie ma konieczności jazdy na geometrie jeżeli nie rozmontowujemy całego przodu. Sam to montowałem i powiem wam że wielkich problemów nie ma jeżeli chodzi o demontaż i montaż jedyne co nastręcza problemów to wcelowanie śrubami z tył jeżeli chodzi o sedana żeby amorka przykręcić a z przodu troszkę trzeba się na siłować żeby go wyciągnąć ponieważ trzeba ścisnąć sprężynę inaczej nie da rady. To taka maoja mała rada jak by ktoś chciał pomajstrować w weekend :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki komplet kupowales ze tyl jest regulowany?zapodaj jakas fotke jak auto siadlo czy przod siadl nizej niz tyl bo to jest wazne zeby taczki nie bylo(jak tyl bedzie nizej niz przod)bo jest gdzies post ze komus na INTER ALLOY tak kiepsko siadlo ze tyl jest nizej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...