Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czym skutecznie przeczyścić układ paliwowy


grippen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich myślałem ostatnio aby przeczyścić układ paliwowy a także wtryski jakie są dobre środki do tego celu.

Słyszałem że jak doda się MIXOLU na 10L ropki to ładnie wyczyści czy to prawda jeżeli możecie to odpowiedzcie jakie są środki najleprze :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat Mixolu był juz poruszany ... poszukaj ... :wink:

co do specyfików przeczyszczajacych układ paliwowy .. to wybor jest dosyc duzy .. osobiscie nigdy nie stosoawłem takich wynalazków (nie było potrzeby :twisted: ) ale słyszałem dobre opinie o ELF Diecyl/ELF Diecyl Plus ....

p.s tak jakos mi sie wydaje ze chyba podobny temat juz był... tylko nie moge go znalezc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co jakiś czas wlewam Schella i jestem zadowolony buteleczka kosztuje kolo 7 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy takie dodatki, uszlachetniacze(czym to sie wogole rozni?) coś dają czy to tylko pic na wode zeby kaske wyrwac? Rozumiem ze do benzyny sa inne niz do ropy ale czy jest sens dodawac takie specyfiki? Słyszalem też ze to moze miec negatywny wpływ na silnik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy takie dodatki, uszlachetniacze(czym to sie wogole rozni?) coś dają czy to tylko pic na wode zeby kaske wyrwac? Rozumiem ze do benzyny sa inne niz do ropy ale czy jest sens dodawac takie specyfiki? Słyszalem też ze to moze miec negatywny wpływ na silnik...

Uszlachetniacz ma na celu czyszczenie ukl. paliwowego , ulatwiac rozruch zima i zapobieganiu wydzielaniu sie siarki i parafiny w paliwie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...