Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Szukam emblematu


Flaha

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, czy spotkaliście się z oznaczeniem na A4 z silnikiem tdi z oznaczeniem "RS4 Caractere"??? W moim autku na tylnej klapie brak jest emblematów audi a tylko czerwono-srebrno-niebieski emblemacik o takiej treści, poniżej pod prawą tylną lampą jest napis "caractere". Autko ma ponaklejane na klamkach, słupkach drzwi i we wnętrzu alementy jakby z włókna węglowego i obniżone zawieszenie. Nie wiem jaki był wcześniej grill z przodu (czy też z tym znaczkiem) bo zanim kupiłem auto, przód był naprawiony.

Szukam takiego emblematu na grill z przodu. Czy ktoś w ogóle słyszał coś o tej firmie? Podobo jest z Belgii i tuninguje wizualnie niemieckie autka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill w A4 z Caractere jest taki jak na zdjęciu niżej

:arrow:

calandre.jpg

A wogóle polecam www.caractere.com :wink:

A znaczek wygląda tak , tylko ten jest akurat z RS4 :wink:

rs4_emblem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokłądnie taki sam mam z tyłu na klapie, kropka w kropkę.. No i tak się dziwę, bo te moje 1,9 tdi to chyba nie bardzo RS4 :smile: (a zrobione jest chyba oryginalnie przez Caractere). To co oni do diesla też takie emblemaciki kleili??? Generalnie nie narzekam, hehh, ale ciekawość to straszna rzecz... :grin: No i szukam już kawał czasu takiego znaczka na przód... i znaleźć nie mogę... :sad:

Ps. Dzieki za szybką odpowiedź i podpowiedź ze stroną, że też sam nie wpadłem (hmm, a to akurat nie świadczy najlepiej o mnie, heheheh).

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT: swoją drogą to te progi co mają w ofercie do A4 nie są łudząco podobne do S4 ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam ten sam problem czyli poszukuje znaczka Caractere na przedni grill. Moje auto ma dokładnie ten pakiet: http://www.caractere.pl/pdf/audi/a4avant02.pdf . Może ma ktoś taki RS4 Caractere.

Odpowiadając na twoje pytanie to Caractere przykleja znaczki RS4 tez na diesle, to jest jakby nazwa pakietu. Ja tak mam choć fabrycznie nie było modelu B6 RS4, był tylko B6 RS więc RS4 to nie to samo co RS4 Caractere. U mnie oznacza to pakiet zewnetrzny + obniżone zawieszenie (choć akurat ja mam oryginalnie S-Line) + inne amortyzatory + inny wydech + chip ze 131KM na 170 KM. Ta firma głównie zajmuje się tuningiem zewnętrznym ale Belgii robią wszystko co chcesz. Mi akurat ciężko to rozróżnić bo mam S-line tuningowane na RS4 więc troche sie nałożyło.

Pozdrawiam. [br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 21:24_________________________________________________To nikt nie ma emblematu Caractere na zbyciu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...