Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A3 8L 1.8T AUM Słabnie po strzale ze sprzęgła i nie chce palić kapcia, paliwo w oleju


Dawid18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w mojej a3 8l 1.8t AUM 256k nalotu auto jest bez LPG soft zrobiony na 200HP przez poprzedniego właściciela, nie chce spalić kapcia bo odrazu słabnie po strzale ze sprzęgła. Czasami  na 2 biegu na pełnym gazie odcina całkowicie moc ale to rzadko sie zdarza i po chwili jedzie normalnie.  Auto wmiare sie zbiera ale nie czuć tych 200hp ale nieraz sie zbiera jak by tyle miał. Ostatnio zauważyłem paliwo w oleju na bagnecie jest albo powyżej max albo troche poniżej max wtryski ostatnio patrzyłem wtryski to na oko ładnie rozpryskują nie leją i jeszcze dosyć dużo paliwa spala nie patrzyłem kompresji nie robiłem próby olejowej. Jak myślicie co dobrze było by sprawdzić. Wydaje mi się że warto dać wtryski do sprawdzenia, świece i cewki wymienić i też  przepływe sprawdzić. I mam pytanie czy pompa wysokiego ciśnienia /od wtrysków w AUM idzie gdzieś do bloku silnika  gdzie może przepuszczać paliwo i się mieszać z olejem?

 

Edytowane przez Dawid18
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...