Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Panowie pomozcie ladnie przerobic A6 na S6 :)


Mad_MAX

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjecia mojej niunki sa w dziale Moja A4.

Co bym mial pozmieniac zeby zblizyc sie wygladowo do S6 ??

Prosze o sugestie i jakies fotki. Chodzi o sedanik najlepiej srebrny co by bylo jakies porownanie z moja :P

Wielkie dzieki :):quattro::a4fan::cool:

W najblizszej przyszlosci mam zamiar:

-ten tydzien kupno obudów lusterek chrom In-pro

-ten lub przyszly tydzien przyciemnienie wszystkich szyb

-ten lub przyszly tydzien zamontowanie dwoch koncowek wydechu ala S6

-montaz parktronicu

-wymiana felunku :)

-kupno jakiegos radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co ci parktronic szkoda kasy na te lusterka moim zdaniem tez marne wydanie kasy ,wszystkich szyb nie mozesz przyciemnic bo do przednich gliny bede sie czepialy,felunie jakies 17 kup wydech zaloz kup zderzaki z s6 i grilla s6 i bedzie git.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi kup 18" ,parktronic to se odpuść jak i lusterka,wklej tu ze 2 zdjecia to bedzie łatwiej o jakies rady. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkich szyb nie mozesz przyciemnic bo do przednich gliny bede sie czepialy

co nie mozesz, wszystko wolno :wink: Zerwie i na drugi dzien znowu naklei :cool:

A co do s-ki to

felgi od s-ki ,

zderzaki od s-ki

grill od s-ki i reszte co podales :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka na pewno beda , bo tak sa w eSce :)

no ale w eSce nie są to plastikowe podróby które wyglądają lipnie więc skoro chcesz robić ją na S to nie półśrodkami tylko ori częściami. nie rób wieś tuningu. co do parktroniku to owszem ale kup zderzaki od S i tylny z oryginalnymi parktronikami a nie jakieś wiercone wynalazki. do tego wszystkiego 18 od S i auto będzie wyglądało cudownie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupuje plastikowego wies tuningu , tylko In-Pro obudowy z aluminium chromowanego :), co do zderzakow to nie widze sensu kupowania od Ski bo nie ma wedlug mnei zadnej roznicy w wygladzie. A co to za roznica bedzie jak zamontuje wiercone barachlo?? przeciez po czujnikach nikt nie pozna czy to oryginal czy podroba :P

Fele beda na pewno ALE na pewno nie od Ski :( <placze> bo sie zonie nie podobaja :( Moga byc max. 6 ramienne :P <pantofel> hihihi

Chyba ze jest roznica w wygladzie zderzakow to kupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fele beda na pewno ALE na pewno nie od Ski

pisząc Ski masz na myśli S6 czy S-line bo piszesz o przerobieniu na S6 a felgi od S6 mają dokładnie 6 ramion jak na załączonym obrazku poniżej :

DSC07383.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponowal wymienic lampy z przodu na te od Allroad (przyciemniane wklady) wyglada to przepieknie w srebrnym aucie przy tym oczywiscie xenon no fele to od S-ki by sie zdaly i juz by bylo pieknie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fele beda na pewno ALE na pewno nie od Ski

pisząc Ski masz na myśli S6 czy S-line bo piszesz o przerobieniu na S6 a felgi od S6 mają dokładnie 6 ramion jak na załączonym obrazku poniżej :

Obrazek

No wlasnie te chce kupic :) niezrozumielismy sie na poczatku :) 17" czy 18" i jak bedzie z komfortem?? Stykna 17"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja właśnie latam na 18 i ori sportowym zawieszeniu i jest cool także nie kombinuj i zakładaj 18 :exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szewczenko7 napisał/a:

Tak chociaz nie ukrywam ze w A6 lepiej by wygladaly 18''

dokładnie, 18" do A6 to minimum :wink:

ROB ma 18 w A4 to co chcesz być gorszy :P ?

a parktronic jeśli chcesz to montuj.. to twoja wygoda :) wkońcu to troche już długie autko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...