Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zaniżone odszkodowanie z AC


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie,co prawda to nie moje AUDI, ale 3 miesięczny HYUNDAI I20 syna. Zakres szkody: uszkodzone lusterko drzwi kierowcy, porysowana szyba tych drzwi, porysowana listwa zgarniająca. Uszkodzenia na drzwiach to: wgniotki małe w ilości 5,zarysowane drzwi w górnej części w kilku miejscach,w jednym do gołej blachy. Ubezpieczyciel proponuje 2470zł za szkodę,według mnie to kpina. Według nich lusterko to 790zł a u dieelera 1300zł, wariant naprawy z wykorzystaniem oryginalnych części.Przy materiałach lakierniczych jest 67%nie wiem co to znaczy, zastosowano urealnienie na części zamienne HYUNDAI w wysokości 30%. Auto z chęcią syn dałby do ASO na naprawę bezgotówkową,ale nim pracuje jako L-ka i nie może sobie pozwolić na dłuższe wyłączenie go z eksploatacji.Co radzicie zrobić?

DSC_1225.JPG

DSC_1226.JPG

DSC_1228.JPG

Edytowane przez indyczes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hak64 zawodowo zajmuje się takimi sprawami. Ja osobiście bym oddał do ASO i wziął auto z wypożyczalni na okres naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba nie mają zastępczych z dodatkowymi pedałami po prawej stronie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu z wynajmem auta z pedałami po prawej stronie:wink:. Nie chcę generować kosztów bo w sumie wynajem więcej wyjdzie jak sama szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZU AUTO wariant serwisowy czyli naprawa na oryginalnych częściach.

Edytowane przez indyczes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się ale jak masz wariant na Ori częściach to odwołuj się albo zostaw w ASO. Najlepiej jakby @hak64 się wypowiedział.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawić w ASO najlepiej,ale nie można wyłączyć auta z eksploatacji ze względu,żę jeździ jako L-ka. Bedę się odwoływał tak radzi Hak64.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...