Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Magnetyzery - czy to bajka, czy naprawdę coś dają?


Nexen90

Rekomendowane odpowiedzi

skoro jeden zestaw magnetyzerów moze dać mniejsze spalanie o 0,1 - 0,5 litra na 100km to..... zamontujmy ich 10 ...to bedzie sie wtedy z baku wylewać :-) A tak woogle mam w piwnicy magnetyzery ze starego auta.... moze kiedys mnie podkusi je załozyć ...ale póki co.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliście magnetyzery i nic nie dawały, czy słyszeliście/czytaliście, że nic nie dają?

Pytanie w temacie ciekawe, może wypowie sie ktos kto używał/używa magnetyzerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez juz pisalem w jakims temacie:

Za czasow jak pracowalem w subaru przeprowadzalismy testy wlasnie na tych auta (z roznymi silnikami) z magnetyzerami roznych producentow.

Efekty byly mizerne - auto palilo tyle samo, w niektorych przypadkach nawet wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem magnetyzery - wstyd się przyznać - przez ponad rok - jak zdjąłem to mi spalanie zmalało :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem magnetyzery - wstyd się przyznać - przez ponad rok - jak zdjąłem to mi spalanie zmalało :twisted: :wink:

Hahhaha no pięknie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem magnetyzery - wstyd się przyznać - przez ponad rok - jak zdjąłem to mi spalanie zmalało :twisted: :wink:

Hahhaha no pięknie :lol:

i gaz tez mial .....

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie w temacie ciekawe, może wypowie sie ktos kto używał/używa magnetyzerów.

Więc się wypowiem, miałem to badziewie w Golfie i żadnych oszczędności ani przyrostu mocy :exclaim:

Mój mechanik skwitował to tylko stwierdzeniem że szkoda było kasę wydawać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem magnetyzery - wstyd się przyznać - przez ponad rok - jak zdjąłem to mi spalanie zmalało :twisted: :wink:

Hahhaha no pięknie :lol:

i gaz tez mial .....

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

to są wszystko błędy młodości :rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za opinie, bo się własnie zastanawiam czy wydać te 50zł na to... chyba jednak sie wstrzymam, bo widzę, ze opinie raczej nie za ciekawe ;P

Tak na marginesie to mi zależało głównie na tym, zeby wypowiedział się ktoś, kto miał magnetyzery na dieslu - dlatego dałem ten temat tutaj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roznie to z tym jest :twisted: jedni mowia ze pomaga a drudzy ze nie :wink:

To ci pierwsi klamia, nic nie daja no chyba ze ktos jest podatny na placebo :) . Szkoda kasy a i w ekstremalnych przypadkach szkoda samochodu. Kolejny sposob zeby od ludzi pieniadze wyludzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedni mowia ze pomaga

Też słyszałem, ze świetnie odkamienia rury. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc się wypowiem, miałem to badziewie w Golfie i żadnych oszczędności ani przyrostu mocy

Mój mechanik skwitował to tylko stwierdzeniem że szkoda było kasę wydawać

i wszystko jasne :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto moje pierwsze 70tys km - efektów nie widac jedynie na analizatorze spalin zaraz po załozeniu było widac jakies zmiany.

moje drugie autko 6tys km - efektów nie widac rowniez nawet na analizator nie jechałem.

jedyny plus ze nic mnie te magnetyzery nie kosztowały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...