Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Trzeszczy podczas powrotu kierownicy do jazdy na wprost


marekcamaro
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez marekcamaro,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

Od kilku tygodniu zaczal wydobywac sie dziwny dzwiek podczas wyprostowania kierownicy, jest to slyszalne tylko do predkosci 25km/h. Najbardziej jest to slyszalne jak sie pusci kierownice i pozwoli jej wrocic do jazdy na wprost. Jest to powtarzalne i dzieje sie prawie za kazdym razem z tedecja z prawoskretu. Dwoch mechanikow nie potrafi znalezc przyczyny, wszystko sprawdzone przy zawieszeniu/lozyska i dziala lekko bez zadnego oporu. A4 3.0 tdi quattro 2017 CRTC

 

Ktos sie juz spotkal z czyms podobnym? Warto dodac ze musialem jakies 2 miesiace temu miec przesmarowny wał kierownicy bo dolna czesc zaczela stawiac opor. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, u mnie występuje identyczny objaw, dzisiaj miałem przegląd w ASO po 150.000km i panowie stwierdzili, że ten hałas ewidentnie słychać z samej maglownicy.

 

Marekcamaro mam pytanie do ciebie, czy regenerowałeś maglownicę? Nowa w ASO 11k..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kuba, regenerowalem ja, bylem akurat w polsce i zrobilem w okolicach Łańcuta - koszt razem z ustawieniem zbieznosci zamknal sie w 1500zl. W angli chcieli £1200 za regeneracje a nowa czesc ponad 2000£ + robocizna. 

 

Co ciekawe warsztat byl w szoku ze auto z przebiegiem 150.000  km z czego 130.000 w moim przypadku zrobione na autostradzie wymaga naprawy maglownicy - ale jak patrzysz na numer czesci to ta maglowanica miala chyba z 6 rewizji, szczerze powinno byc TPI na to ale wszyscy wiemy jak to Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...