Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kodowanie OBD2 ELEVEN


Despero9

Rekomendowane odpowiedzi

Kodowanie lane assist, odczytu znaków drogowych, automatyczna zmiana świateł na mijania, starter liczników 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Despero9 napisał(a):

Kodowanie lane assist, odczytu znaków drogowych, automatyczna zmiana świateł na mijania, starter liczników 

Tu masz temat, wystarczy poszukać zamiast zakładać kolejny. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersje S line. W opcjach dodatkowych mam park assist ( który nie wiem co daje bo nie mam kamery cofania) i lane assist( nie mam przełącznika przy kierownicy). Czy możesz mnie oświecić?? Jakieś pomysły najlepiej przetestowane. Dzięki z góry wszystkim maniakom a4 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja s-line czy non s-line nie gra tu roli. O jakich opcjach dodatkowych piszesz? O gotowcach z obd11?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisze o gotowcach bo nie mam wersji pro. Dlatego pytam o kodowania. Takie mam opcje dodatkowe napisane w papierach po zakupie samochodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nadal co kryje się u ciebie pod pojęciem opcje dodatkowe w papierach. Albo samochód ma dane wyposażenie co widnieje na wlepce jako wyposażenie albo ich nie ma. 

 

W podanym linku masz różne kodowania do B9. 

Są rzeczy, których nie uruchomisz samym kodowaniem np. rozpoznawanie znaków (bez prarametryzacji kamery),  czy asystenta parkowania (bo nie masz czujników).

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...