Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odstraszacze zwiarząt leśnych


Jurekh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! niedawno miałem mały wypadek... moje auto vs. sarna. zwierzak przegrał a walka byla na smierc i zycie... ale mnie to kosztowalo! teraz po kupnie audi chcialbym sie jakos zabezpieczyc przed takimi rzeczami. znalazlem na allegro jakies odstraszacze; chcialbym sie dowiedziec co myslicie na ten temat, czy ktos to ma i czy to wogole dziala? pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to wogole dziala

Na TVN Turbo robili testy gwizdawek. Rekomendacja była: lepej kasę na wódkę wydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada numer 1: Stosuj się do ograniczeń prędkości - jak masz jechać przez las to jedź te 80km/h - wiem co mówię, bo tez często mi się zdarza w lesie jeździć, gdyz w takowej lesnej okolicy mieszkam :)

Rada numer 2: W lesie jedź na światłach - wtedy zawsze łatwiej zobaczyć sarnę czy innego zwierza, bo światło w ślepiach odblaskuje :) O tym, żeby uwaznie obserwowac pobocza, chyba mówić nie muszę ;)

Rada numer 3: W nocy szególnie co kilkaset metrów używaj klaksonu (jak nie jesteś pewien - nalepiej przed zakrętami i wzniesieniami - mnie 2 razy klakson uratował przed sarenką, która w porę uciekła z szosy - choć raz miałem taką sytuację, że biedactwo poślizgnęło się i upadło na szosę, na szczęście umiałem ją ominąć).

Wszelakie odstraszacze są zbędne przy zachowaniu ostrożnosci :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te odstraszacze wogóle nie działają.Pic na wode :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...