Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Najładniejsze zdjęcia A4 na forum - SUGESTIE i UWAGI


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Napisane jest:

9. Nie dopuszcza się fotek z żadnym logiem autora zdjęcia lub kogokolwiek.

LOGIEM autora, logo to nie podpis, dlatego pytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisane jest:

9. Nie dopuszcza się fotek z żadnym logiem autora zdjęcia lub kogokolwiek.

LOGIEM autora, logo to nie podpis, dlatego pytam

Dobra, nie będę wgłębiał się w dyskusję, bo widzę, że trzeba by do ten punkt po prostu zmienić na:

Nie dopuszcza się fotek w żaden sposób oznakowanych.

bo zaraz znajdzie się 100 osób, które zapytają czy można umieścić napis, logotyp, logo, obrazek, zdjęcie, ramkę, kreskę, kropkę, przecinek, znak wodny itp. itd.

Regulamin będzie nieco zmodyfikowany w niedługim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, przecież wystarczyło to napisać.... Nie mam zamiaru tak samo się wdawać w dyskusję tylko kuzyn który robił mi fotki zapytał czy może dodać podpis, skopiowałem mu regulamin a on dalej nie był pewny... Już wszystko wiem, dzięki[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 00:06_________________________________________________Kiedy wysyłać zgłoszenia na styczeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj aż zrobimy kalendarz na 2011, później zajmiemy się fotkami na nowy rok.

Wstępnie nastaw się tak 20-25 stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej :hi:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 12:33_________________________________________________Kiedy zaczynamy 2012? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej :hi:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 12:33_________________________________________________Kiedy zaczynamy 2012? :D

Niebawem :wink4: komisja dyskutuje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smaze kotleta z uwagami...

Znikną wątek z głosowania na ten miesiąc... :whistling:

Edytowane przez TyBucu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki obecnie miesiąc jest w głosowaniu? bo ja widze sierpień...

Chciałbym wysłać fotke na jesienne terminy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wczoraj były zgłoszenia na Wrzesień, tak że pozostało Ci wysłać na październik ;) chyba że jeszcze zaakceptują Twoje zdjęcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dogrywka o 4. miejsce między Kupczakiem, a peacenotwar odbędzie się poprzez głosowanie komisji.[/size]

I jak? :decayed: Edytowane przez peacenotwar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ja juz nie ogarnaim, wysłałem zgłoszenie na listopad jakisczas temu, nie ma go na liscie, lista juz dawno zamknieta, a niedawno były zgłoszenia na pażdziernik, czy głosowanie sie juz skończyło na cały rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłoszenia były do 7 listopada, a Ty przysłałeś 10tego... dlatego nie było wrzucone do głosowania. kalendarz trzeba było przyspieszyć, jak zawsze na sam koniec. no chyba, że chcecie powiesić klubowe kalendarze w kwietniu ;) kalendarz 2015 się skończył, teraz będą zgłoszenia na grudzień 2016.

Edytowane przez jedrekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował zrobić porzadek w tych działach zwiazanych z kalendarzem, bo obecnie cieżko sie tam zegokolwiek doszukać, wszystko pozamykane, podpięte. Moim zdaniem podpięty powinien być wątek aktualnego głosowania, regulamin, sugestie i wątek informacyjny a w nim opis jak wysłać zgłoszenie.

Wątki z 2013r powinny być skasowane(typu ankieta - miesiac), a w zamian ich jeden wątek galeria sław 2013, to samo odnosnie obecnego 2014 z racji że sie skończyły ankiety. Wątki ubiegłych tegorocznych miesiecy powinny być odwieszone po zakończeniu aktualnego głosowania, tak by nie robiły śmietnika jak to teraz jest.


To samo w dziale głosowań, miesiace które skończyłey sie w głosowaniu wywalic z podwieszenia niech nie robią zamentu, podwieszone wątki tylko aktualne(obecny miesiąc, lużne gadki i info :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpięte są tylko aktualne głosowanie (listopad zostanie do czasu głosowania na grudzień, gdzieś musi być informacja o terminie), galeria sław, konkurs na projekt i regulamin. masz rację - sugestie też podepne. w dziale głosowań podpięte są aktualne głosowania i skład jury - nic więcej. porządki zrobię, ale nie żyję tylko na forum. trzeba pracować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze faktycznie nie podpięte, ale nap ierwszy rzut oka wszystkie wątki maja ciemne szare tło, niestety to wszystko sie zlewa i wyglada jakby wszystkie były podpięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! przypominam o zgłoszeniach do kalendarza! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze możliwość wysłania zdjęcia na grudzień? Zapomniałem że to było do 10 stycznia :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...