Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Najładniejsze zdjęcia A4 na forum - SUGESTIE i UWAGI


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest dobrze. Na większy format niż A3, chyba nie mamy co się porywać. Mam obawy, czy zdjęcia wyglądałyby wtedy przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dodam tyle że sprzedaż kalendarz powinna zacząć się w okolicach listopada, dlatego konkurs pod koniec powinien przyspieszyć i być co 3 tygodnie. bo w styczniu już nikt nie kupuje kalendarzy wiem, to bo już mam za sobą jeden projekt na innym klubie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dodam tyle że sprzedaż kalendarz powinna zacząć się w okolicach listopada, dlatego konkurs pod koniec powinien przyspieszyć i być co 3 tygodnie. bo w styczniu już nikt nie kupuje kalendarzy wiem, to bo już mam za sobą jeden projekt na innym klubie :hi:

Spoko loko, już myśleliśmy na ten temat i chce ze sprzedażą ruszyć najpóźniej w połowie grudnia :wink4: konkurs pod koniec na pewno przyspieszy :good:

W listopadzie to ja bym chciał zacząć zbierać zamówienia - cena na pewno będzie już znana :)

_________________________________________________

Kolego LUCAS. Projekcik jak widzę sie podoba, ale ja mam prośbę jeżeli masz czas bo zdolności widzę są :good:

Zrób jeszcze ze dwa projekty to wybierzemy Sobie najlepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tylko jakość zdjęć pozwoli to jak najbardziej format A2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób jeszcze ze dwa projekty to wybierzemy Sobie najlepszy

Dokładnie to samo chciałem napisać. Przy kolejnych projektach sugerowałbym również oszczędność w ilości zastosowanych barw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nazwę miesiąca i święta na czerwono :)

fajnie też by było daty zlotów wpisać , urodziny klubu i takie tam :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie też by było daty zlotów wpisać , urodziny klubu i takie tam

to byloby jak dla mnie dobrym pomyslem,tylko ze zlotami,byloby ciezej,bo juz w grudniu trzebaby planowac zlot zimowy i letni,a to juz troche grubsza sprawa,dla potencjalnych organizatorow,bo tylko dla obecnyc na zlocie-jak nabardziej...osobiscie,to chcialbym wiedziec na przyklad trzy,czy cztery miesiace przed zlotem ,kiedy bedzie-moglbym zaplanowac urlop,dla mnie i zony-szanse na pobyt na zlocie,w moim przypadku,na pewnoby wzrosly... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że projekt się podoba:) Spróbuję zrobić jeszcze jakieś propozycje ale możne to potrwać kilka dni bo krucho u mnie z czasem wolnym (sezon na śluby się zaczął:). Oczywiście do istniejącego projektu możliwe jest wprowadzenie zmian :)

Żeby format kalendarza był w okolicach A2 zdjęcia przesłane do projektu musiały by mieć przynajmniej 6MP, żeby nie było pikselozy. Moge tez sprobować nieco podkręcić fotki do kalendarza, żeby wyglądały atrakcyjniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób se spokojnie i dokładnie :good: nie pali sie :wink4:

Jak coś to kręć zdjęciami według uzania - później ocenimy :)

Zdjęcia to tak w granicach 1MP większość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia to tak w granicach 1MP większość...

yyy to kaszana przecież straszna :confused4:

słaby aparat w telefonie ma teraz 1.3MP także nie spodziewałbym sie rewelacji.

z tego co pamiętam to dopiero z aparatu 5.0MP wychodzą odbitki w formacie 10x15 ... a co dopiero kalendarz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, sorki... Źle popatrzyłem :decayed: Najsłabsze zdjęcia mają od 2MP. Średnio fotki mają pomiędzy 3-5MP, a są też i lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...