Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Najładniejsze zdjęcia A4 na forum - SUGESTIE i UWAGI


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Poziu ja rozumiem o co Ci chodzi ale takie debaty i ustalenia trzeba było podjąc przed wstawianiem pomysłu na kalendarz bo teraz i tak nie masz pewności kto głosuje za ziomem a kto za zdjęciem a pozostałe miesiące były fair :cool1

Mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko jak masz checi to Ci pozycze knige do PS, tylko ostrzegam, ze dosc gruba jest... sam ja kiedys drukowalem :gwizdanie:

dzięki, ale już mam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie debaty i ustalenia trzeba było podjąc przed wstawianiem pomysłu na kalendarz

Wentyl, ale to, że mamy głosować na najładniejszą fotkę, nie wymaga chyba debat i ustaleń. To jest oczywista oczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przecież to normalne jak ktoś głosuje na kogoś ze swojego regionu zachowujecie sie jakby to było tylko w tym przypadku rzecz jasna ze ktoś poprze kolesia z regionu a nie kogoś innego.

no właśnie tak się nie chcemy bawić

Poziu ja rozumiem o co Ci chodzi ale takie debaty i ustalenia trzeba było podjąc przed wstawianiem pomysłu na kalendarz bo teraz i tak nie masz pewności kto głosuje za ziomem a kto za zdjęciem a pozostałe miesiące były fair :cool1:

No ale zasada jest jasne ze chodzi o najladniejsze zdjecie..

Ktos kto odda glos tylko dlatego ze to Ziom z jego regionu mimo ze zdjecie bedzie fatalne to pozniej taka kupe bedzie ogladal w kalendarzu wiec warto troszke rozsadku w ten glos wlozyc :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy zdjęcie jest fatalne... Bo osobiście nie zgadzam się z opinią, że fota Wentyla z tego miesiąca jest fatalna. Ale to już opinia innych osób, jak dla mnie auto bez znaczka Audi jako reprezentacja naszego klubu jest znacznie większym nieporozumieniem, ale taka wola większości :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ja postrzegam ten konkurs wasz jako zabawe.. Zabawe troszke nad technika fotografii.. Obrabianie graficzne troszke mija sie z celem tak samo jak proszenie fotografa znajomego aby cykal fotki..

Bawcie sie tym i niech wygra najlepszy amator :naughty:

Jedynka bardzo fajnie wyszla na kalendarz akurat :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy zdjęcie jest fatalne... Bo osobiście nie zgadzam się z opinią, że fota Wentyla z tego miesiąca jest fatalna.

Chyba jednak nie powiesz że jest na tyle dobra i lepsza od reszty żeby walczyć o zwycięstwo w tym miesiącu :?:

Całe szczęście przez całe te dyskusje konkursy zyskał na popularności dzięki czemu sprawa zwycięstwa mam nadzieję rozstrzygnie się faktycznie pomiędzy najlepszymi fotami :good: sporo nowych głosów przybyło :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie powiesz że jest na tyle dobra i lepsza od reszty żeby walczyć o zwycięstwo w tym miesiącu :?:

Niewątpliwie (w mojej opinii) zasługuje na co najmniej 3 miejsce. Czepianie się słomy na polu to moim zdaniem przesada, równie dobrze mógłbym powiedzieć, że na zdjęciu nr 1 nie podoba mi się ta dziwna budowla po prawej stronie, a na 6. poczerniały kamień po lewej stronie. Porównaj ilość głosów na B6 Wentyla z ilością głosów na moje B5, a przecież z tego samego regionu jesteśmy :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie dyskutujemy wyłącznie o zdjęciu Wentyla... Czy miejsce które w tej chwili zajmuje w konkursie jest jakimś nieporozumieniem? A może prowadzące w tej chwili zdjęcie w którejś kategorii nie zasługuje na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j

1. przyjmuje zgłoszenia wszystkich zdjęć dla przykładu do 20 każdego miesiąca, po czym np do 25 ZK we własnym gronie wybiera 3 najlepsze, które trafiają pod głosowanie publiczne.

a jaką masz pewność że zarząd na pewno wybierze najlepsze fotki, większość osób z ZK zna się super na autach ale to nie powód żeby decydowali o wszystkim. forum to nie sam ZK, tylko wszyscy ludzie, którzy tu przebywają. Dla mnie zdjęcia nie powinny być poddawane żadnej obróbce by szanse były równe - ja np nie mam żadnego programu do obróbki i nie zamierzam mieć. Co do kolesiostwa że na Wentyla głosowali koledzy i Moderatorowie wiedzą kto, to ja równie dobrze mogę powiedzieć że ludzie głosują na fotkę Cubra bo wiedzą że On wie kto na niego głosuje i w ten sposób mu się podlizują. Nie da się uniknąć tego by ludzie nie głosowali na fotki ze swojego regionu. I w takim razie kiedy można powiedzieć że jest już kolesiostwo po 3,5czy 15 głosach z jednego regionu na daną fotkę kolegi???To może zakazać głosowania przez np poznaniaków na fotki z wlkp itd :mysli:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 19:21_________________________________________________

Porównaj ilość głosów na B6 Wentyla z ilością głosów na moje B5, a przecież z tego samego regionu jesteśmy :gwizdanie:

Ty jesteś z WLKP a On z lubuskiego więc nie jesteście z tego samego regionu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy zdjęcie jest fatalne... Bo osobiście nie zgadzam się z opinią, że fota Wentyla z tego miesiąca jest fatalna.

Chyba jednak nie powiesz że jest na tyle dobra i lepsza od reszty żeby walczyć o zwycięstwo w tym miesiącu :?:

Całe szczęście przez całe te dyskusje konkursy zyskał na popularności dzięki czemu sprawa zwycięstwa mam nadzieję rozstrzygnie się faktycznie pomiędzy najlepszymi fotami :good: sporo nowych głosów przybyło :good:

Dla Mnie by moglo wygrac :gwizdanie:

Wszystko kwestia gustu.. Piekny plenerek.. To tez sie liczy nie tylko a4 ale i tlo :naughty:

A tam doslownie Otchlan widokow :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuredu drogi kolego. Moderatorzy nie wiedzą kto oddaje głosy, nie mają takich uprawnień :tongue4:

Może to sprawdzić tylko admin :)

Zgadzam się że nie da się uniknąć całkowicie kolesiowania, ale żeby to miało wypatrzeć wyniki głosowania to już lekka przesada.

Jedynie to zrozumiał bym jeżeli mamy dwie super foty, zaś jedna jest z Twojego i wówczas głosujesz na zdjęcie kolegi - w innym przypadku jest to nie na miejscu. Już nie raz tu powtarzano i zwracano na to uwagę że wybieramy najładniejsze zdjęcie A4 i ma być to zabawa.

Co do mojej propozycji, którą zacytowałeś to dałem też drugą gdzie wybiera jury znające się w temacie. Możesz również zaproponować własne rozwiązanie :good:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 19:30_________________________________________________

Porównaj ilość głosów na B6 Wentyla z ilością głosów na moje B5, a przecież z tego samego regionu jesteśmy :gwizdanie:

Ja bym w ogóle nie poruszał tego tematu bo jak dla mnie wszystko było super pod tym względem do tej pory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wprowadzane zmiany w regulaminie i cała ta szopka, która sie teraz odbywa dyskfalifikuje ten konkurs. Trzeba sobie powiedzieć otwarcie, że ten konkurs nie wypalił tak jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuredu drogi kolego. Moderatorzy nie wiedzą kto oddaje głosy, nie mają takich uprawnień :tongue4:

przecież to Poziek sam napisał że wie kto głosował na Wentyla :tongue4: a nie jest adminem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuredu drogi kolego. Moderatorzy nie wiedzą kto oddaje głosy, nie mają takich uprawnień :tongue4:

przecież to Poziek sam napisał że wie kto głosował na Wentyla :tongue4: a nie jest adminem

heh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobił sie wielki temat z niczego ciekawe jak głosowaliscie na swoje samochody moderatorzy ,klubowicze,vipy i admini :gwizdanie:

coś bredzisz lekko :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizas. Zwróciłem nieśmiało tylko uwagę o regulaminie i... rozpętałem wojnę forumową. Sorry!!! Nie chciałem :embarrassed: Wybaczcie mi. Już milczę i nie zabiorę więcej głosu w sprawie konkursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobił sie wielki temat z niczego ciekawe jak głosowaliscie na swoje samochody moderatorzy ,klubowicze,vipy i admini :gwizdanie:

coś bredzisz lekko :gwizdanie:

chyba kiepsko czytasz i niejestes w temacie :polew:

widzę, że nie ma sensu odpisywać Tobie, także bywaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...