Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Najładniejsze zdjęcia A4 na forum - SUGESTIE i UWAGI


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Zajrzyj do regulaminu na sam dół, jest tam fajny FAQ przez Kamila przygotowany, myśle że dobra lektura do poczytania :)

czytałem go kilka razy

cóż...potrzebna jest dobra baza...aby móc cokolwiek z tym zdjęciem zrobić...

Nic to, po prostu wydawało mi się, że na tyle ludzi co jest w klubie znajdzie się kilkanaście przyzwoitych fotek.

Myliłem się :kox:

no właśnie też tak myślałem, ale ludzie niestety nie wiedzą co to znaczy dobre zdjęcie :confused4: w sumie nie ma się co dziwić, skoro ktoś nie interesuje się fotografią, nie zna podstaw kompozycji, oświetlenia,kadru itp to trudno żeby zrobił dobre zdjęcie, a już na pewno takie nadające się do kalendarza :gwizdanie: dla mnie osobiście cały ten konkurs nie ma sensu bo kalendarz z takiej składanki jaka się wyłania na razie nie będzie się do niczego nadawał :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "Fajna a4" co to dla Ciebie znaczy ??

Bo mozna to odebrac ze musi byc super opcja (a przeciez tu biega o fotke) bardziej precyzujmy swoje wypowiedzi.. Bo bedzie nigos.. :tongue4:

każda A4 :cool1: bez opcji, zdjęcie musi mieć to coś niezaleznie czy jest tam B5 B6...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "Fajna a4" co to dla Ciebie znaczy ??

Bo mozna to odebrac ze musi byc super opcja (a przeciez tu biega o fotke) bardziej precyzujmy swoje wypowiedzi.. Bo bedzie nigos.. :tongue4:

każda A4 :cool1: bez opcji, zdjęcie musi mieć to coś niezaleznie czy jest tam B5 B6...

No dokladnie :good:

Faktycznie zdjec Ciekawych jest bardzo malo mimo wszystko.. Ja wiecej widzialem fajnych w opisach autek..

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie musi mieć to coś

Kurdeu...chłopie...powiedz mi co takiego magicznego "coś" ma w sobie zdjęcie wentyla ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "Fajna a4" co to dla Ciebie znaczy ??

fajna A4 dla kazdego znaczy cos innego... a jesli chodzi o krajobraz to tak jak pisalem wyzej, wszelkie niedoskonalosci powinny zostac obrobione przed docelowym wydrukowaniem kalendarza a nie przy przesylaniu i glosowaniu na foto...[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 22:44_________________________________________________

zdjęcie musi mieć to coś

Kurdeu...chłopie...powiedz mi co takiego magicznego "coś" ma w sobie zdjęcie wentyla ?

o gustach sie nie dyskutuje :wink4: jemu sie podoba, Tobie nie i koniec tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszelkie niedoskonalosci powinny zostac obrobione przed docelowym wydrukowaniem kalendarza

zgoda...niedoskonałości...ale nie całe elementy płotów czy bunkrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może poczekajcie na efekt finalny, a później krytykujcie czy ma to sens, czy też nie...

Jeżeli wyjdzie faktycznie lipa to przyjmie się zupełnie inną zasadę działania. Póki co jak już jesteśmy na tym etapie to dokończmy sprawę wyciągając przy tym wnioski na przyszłość.

Malik już pisał kilka razy, potraktujmy ten rok jako próbny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszelkie niedoskonalosci powinny zostac obrobione przed docelowym wydrukowaniem kalendarza

zgoda...niedoskonałości...ale nie całe elementy płotów czy bunkrów

na zdjeciu wentyla przyczepiles sie do lezacych galezi... to mozna zretuszowac, bramy, ploty czy garazy zgodze sie z Toba ze nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o gustach sie nie dyskutuje :wink4: jemu sie podoba, Tobie nie i koniec tematu...

Acha...i ty Nike kupisz sobie kalendarz z takim zdjęciem ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszelkie niedoskonalosci powinny zostac obrobione przed docelowym wydrukowaniem kalendarza

zgoda...niedoskonałości...ale nie całe elementy płotów czy bunkrów

hehe, no tak, bez przesady z retuszem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to bez dyskusji powinien być ten pkt bo nie każdy ma możliwości na obróbkę zdjęć a szanse powinny byc równe dla wszystkich :good:

Nie każdy ma możliwości na obróbkę zdjęć - zgoda

Nie każdy ma mega sprzęt do cykania fotek - zgoda

Nie każdy ma zdolności i umiejętności do cykania fotek - zgoda

Ale każdy ma trochę oleju w głowie, żeby zdawać sobie sprawę, że zdjęcie na tle płotu czy garaży czy na polu wśród słomy jest do d*py.

:good: podoba mi się :good:

Panowie niech każdy /jak ma/ obejrzy kalendarz Swój na ścianie biurku -jak wygląda ?

Może po prostu należy poprosić jednego z nas /np.Kamil/ aby poprawił wszystkie zdjęcia ????

I zrobić coś co ma ręce i nogi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "Fajna a4" co to dla Ciebie znaczy ??

fajna A4 dla kazdego znaczy cos innego... a jesli chodzi o krajobraz to tak jak pisalem wyzej, wszelkie niedoskonalosci powinny zostac obrobione przed docelowym wydrukowaniem kalendarza a nie przy przesylaniu i glosowaniu na foto...[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 22:44_________________________________________________

zdjęcie musi mieć to coś

Kurdeu...chłopie...powiedz mi co takiego magicznego "coś" ma w sobie zdjęcie wentyla ?

o gustach sie nie dyskutuje :wink4: jemu sie podoba, Tobie nie i koniec tematu...

No ale ja to samo napisalem obrobka przed drukiem a nie w trakcie glosowania.. :good:

Nie wiem czy moge takie cos zrobi ale zobaczcie to zdjecie moze byc fajnym przykladem na te "cos"

Zdjecie jednego z naszych kolegow

a41.jpg

Dla Mnie wymiata :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/moja_audi_a4_w_plenerze-t1674.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjeciu wentyla przyczepiles sie do lezacych galezi

do zdjęcia wentyla czepiam się za pospolite ruszenie kolesiów

jeżeli chodzi o czepianie się innych zdjęć to płoty, garaże czy bunkry miażdżą cycki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o gustach sie nie dyskutuje :wink4: jemu sie podoba, Tobie nie i koniec tematu...

Acha...i ty Nike kupisz sobie kalendarz z takim zdjęciem ? :decayed:

skoro na caly kalendarz skladaja sie zdjecia wybierane przez klub to taki bedzie i taki bedzie mozna kupic... a czy Tobie podobaja sie wszystkie zdjecia wygrane w konkursie?? ja najchetniej wybralbym swoje i z takimi chcialbym miec kalendarz... zreszta jak kazdy, wlasnie w tym sek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjeciu wentyla przyczepiles sie do lezacych galezi

do zdjęcia wentyla czepiam się za pospolite ruszenie kolesiów

jeżeli chodzi o czepianie się innych zdjęć to płoty, garaże czy bunkry miażdżą cycki :decayed:

co do zdjecia wentyla juz sie wypowiedzialem... jak dla mnie jego auto jak i zdjecie najbardziej mi sie sposobalo i dlatego tak zaglosowalem... [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 22:51_________________________________________________

Bo zawołam Mirona i Wam zamnkie ten wątek :polew:

Miron :brawo:

miron myje jajka bo po 10 PLN beda mu je obmacywac :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze dobre zdjęcie robi się podczas sesji, do której trzeba się przygotować (znaleść odpowiednie miejsce, obmysleć ustawienia, warunki odpowiednie do zdjęcia, wymyć autko, pojechać, zrobić kilkadziesiąt-kilkaset fotek, w domu wybrać najlepszą, obrobić ) i dopiero zgłaszać do konkursu, wtedy zdjęcia będą :kox: a u nas 98% to przypadkowe cyknięcia w stylu jakie to mam piękne autko :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro na caly kalendarz skladaja sie zdjecia wybierane przez klub

obiektywnie ?? czy aby oby na pewno obiektywnie ? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

zreszta jak kazdy

mylisz się, są jeszcze ludzie w tym klubie, którzy chcą pewnych standardów i jakości

uważam, że stać nas na zrobienie za***istych fotek, większość tych nadesłanych jest poniżej standardów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...