Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile moze kosztowac przekladka z Anglika??? i czy wartosie w


skino

Rekomendowane odpowiedzi

A to dlaczego?> Beda jakiesa widoczne slady? czy tylko slady w dokumentach?

Oczywiście że bedą ślady przekładki,trzeba przecież wyciąc i potem wspawać scianę grodziowa,a tego nie zrobisz juz tak żeby poźniej nie było widać.Rozmawiałem ostatnio z gostkiem który był świeżo po takim przeszczepie, przekładka z gratami wyniosła go 5 tys zł, a całe auto ok 14 tys zł po zarejestrowaniu, dodam iz było to 1.8 z 96 r więc gdzie tu jakaś kalkulacja :question: Chyba że kupisz auto za naprawdę "psie pieniądze" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a nie weszlo teraz w Polsce, ze przrobka musi byc robiona w autoryzowanym zakladzie??

Slyszalem cos takiego i chcialbym sie cos dowiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym z tematów powiedzieliście mi że jest to głupi pomysł i nie do zrobienia.. nie iwem już czy wierzyć czy nie :|

Mechaniik który mieszka górke obok bierze za to 5 tysi z częściami i to jest wszystko.. a w UK autko kupować to tylko od agencji ubezpieczeniowych bo tam sporo ludzi lubi nie płacić podatków i im autka biorą.. eh.. a była okazja 1.9 TDI 00' za 2,5k funtów wyrwać ale mnie wystraszyliście.. no i też słyszałem że z rejestracją trzeba kombinować (chodzi o pierwszy przegląd, trzeba smarować..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechaniik który mieszka górke obok bierze za to 5 tysi z częściami i to jest wszystko.. a w UK autko kupować to tylko od agencji ubezpieczeniowych bo tam sporo ludzi lubi nie płacić podatków i im autka biorą.. eh.. a była okazja 1.9 TDI 00' za 2,5k funtów wyrwać ale mnie wystraszyliście

Jakbys trafił coś takiego to daj znać, jest u mnie rozbita A4 z 2000r ,mojego kolegi,wszystkie czesci potrzebne do przekładki są ,brakuje lamp, 2 poduchy wywalily,motor 115 PS pali,ściana grodziowa cała,cena 5 tys do targu,na przekładke jak znalazł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechaniik który mieszka górke obok bierze za to 5 tysi z częściami i to jest wszystko.. a w UK autko kupować to tylko od agencji ubezpieczeniowych bo tam sporo ludzi lubi nie płacić podatków i im autka biorą.. eh.. a była okazja 1.9 TDI 00' za 2,5k funtów wyrwać ale mnie wystraszyliście

Jakbys trafił coś takiego to daj znać, jest u mnie rozbita A4 z 2000r ,mojego kolegi,wszystkie czesci potrzebne do przekładki są ,brakuje lamp, 2 poduchy wywalily,motor 115 PS pali,ściana grodziowa cała,cena 5 tys do targu,na przekładke jak znalazł :wink:

O tym samym myśłe, kupić anglika, i bitego 'normalnego' i można już coś działać, jedynie kwestia tego czy to sie bedzie opłacać i jak to wyjdzie ;]

[ Dodano: 04-04-2007, 23:40 ]

No, i jeszcze sporo części zostanie ; ]

Tylko kto potem kupi a4 składane z dwóch.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerobka z anglika moze i sie oplaca finansowo (zaoszczedzicie kilka groszy). znajomy przerabial b6 zaplacil 6 tys i meczy sie "zlomem"!!!!!! ciezko jest zrobic przeglad to raz. po drugie prawie nic nie dziela na konsoli (po odbiorze autka bylo wszystko ok)poza tym tapicera trzeszczy niesamowicie i jeszcze na dodatek zacieka z jednej strony.

moze zle trafil ale nie slyszalem jeszcze pozytywow na temat anglikow. sam osobiscie nie chcial bym tym jezdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...