Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] RNS-E nie czyta wszystkich mp3


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

moja navi nie "widzi" niektórych plików muzycznych chociaż mają format mp3 czemu tak jest ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tez uczulic wszystkich na to, ze RNS-E nie czyta wszystkich typów kart SD.

Na pewno ma problem z najnowszym standardem kart SDHC.

malik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS-E ma dość spore oraniczenia jesli chodzi o pliki mp3.

Maksymalna ilość plików jaką widzi to 400. Reszta jest "obcinana". Działa tak ze pliki powyżej tej wartosci nie sa widoczne.

Warto więc kupując kartę SD zastanowić sie nad pojemnością ponieważ te 400 plików przy bit rates ustawionym na 192kbs daje coś około 2GB.

Jest jeszcze ograniczenie co do ilości plików w jednym katalogu. Nie może ich być wiecej niż 256.

Bez problemu natomiast czyta play listy m3u.

Kart SDHC ta nawigacja nie czyta i z tego co gdzieś czytałem nie bedzie czytać.

Chodzą natomiast "zwykłe" karty SD do pojemności 4GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tobi9988, spełniam wszystkie te kryteria o których napisałeśa i tak nie widzi wszystkich plików...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam temat.

Chciałem tez uczulic wszystkich na to, ze RNS-E nie czyta wszystkich typów kart SD.

Na pewno ma problem z najnowszym standardem kart SDHC.

f*ck!! Kupilem pare dni temu karte 4GB SDHC (zupelnym przypadkiem, bralem co bylo) - nie ma szans, ze RNS-E odczyta taka karte? Ktos walczyl z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer spokojnie... zobacz czy soft 0600 pomoże a jak nie to zobaczymy jak się oniak podzieli co tam 0650 soft pokaże :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alv, nie chce Ci sie powalczyc z tematem? :) Ty jestes obcykany w RNS-E... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może w RNS-E są jakieś ograniczenia bitrate? Sprawdź, czy te pliki których nie widzisz mają duże bitrate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pliki widze wszystkie, RNS-E nie czyta poprostu kart SDHC - po wlozeniu mialem "loading" i moglem sobie czekac... Pozniej juz w ogole nie wykrylo karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alv moj rnse-meisterze, jakie max karty SD (nie HC) obsluzy RNS-E? 4GB? 8GB? Czy chodzi wylacznie o ilosc plikow na karcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał Ty rzeźniku po co Ci takie kombajny w navi ?? :polew: nie mam pojęcia jaki jest max ja mam 2 Gb przy bitrate 128 wychodzi jakieś 1MB ~ 1 min co daje 2048 minut więc chyba styka no nie ?? (chyba że ja coś źle liczę... :polew: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zrobić 2 partycje na karcie , kiedyś tak sie robiło w fonach żeby czytały duże karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2GB, dokupilem sobie teraz 4kę bo bylo mi malo :) Ale dalem d*py bo to HC :)

oniak, jak Ty chcesz karte podzielic na partycje? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde robiłem tak kiedyś na karcie mmc 2G do noki 6230 i czytała jak 2 karty po 1 giga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to cos da, bo z tego co czytam na zagramaniczych forach RNS-E lyka karty 4GB, ale SDCH ni chu chu, wiec pozostaje kupno zwyklej karty SD albo liczenie na to, ze upgrade softu rozwiaze problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...