Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2 kolizje w przeciągu 2 dni.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. 

Jak w temacie miałem dwie szkody z oc sprawców, w odstępie jednego dnia. Pierwsza szkoda to prawy blotnik przód reflektor oraz zderzak, a druga szkoda te same uszkodzenia lecz z drugiej strony, jestem w trakcie odwołania od pierwszej szkody. Odwiedziłem zakład Aso i dokonałem kosztorysu. Kwota zanizona o 8 tysiecy. Pojawił się problem z druga szkoda, ponieważ pierwsza szkoda nie została jeszcze naprawiona i ubezpieczyciel z drugiej szkody stwierdził że oni nie zapłaca drugi raz za malowanie  tego samego elementu oraz że zsumuja tą szkodę elementu w jedna.  Dodam jeszcze że przy drugiej szkodzie został delikatnie naderwany zderzak co już kwalifikuje go do wymiany. Przechodząc do sedna, czy ubezpieczyciel ma prawo łączyć kwotę naprawy uszkodzenia tego samego elementu ?, dodał jeszcze ze "przecież bym się wzbogacił gdyby zapłacili mi dwie ubezpieczalnie za ten sam element." Zapraszam do dyskusji.

Edytowane przez HubertA6C5
Uzupełnienie treści.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On chyba w podpisie ma tam email lub numer telefonu do siebie, na wiadomość prywatną raczej tu nie odpisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...