Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Przestały działać piloty centralnego zamka


paypal

Rekomendowane odpowiedzi

tez na początku myślałem ze bateria padął i ją wymieniłem i jest nowa... robie tak jak na filmiku i kluczyk siedzi w stacyjce, ja naciskam przyciski na kluczyku i brak reakcji... nic w okienku 1 ani 2 sie nie zmienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w trzecim oknie jest 1100 czyli wynika ze wczytane są 2 piloty ale ja mam tylko jeden kluczyk, tzn mam drugi z dorobionym grotem ale bez zaprogramowanego IMO i on nigdy nie działał jako pilot... taki kluczyk dostałem od człowieka od którego kupiłem samochód (nawet grot nie pasował i musiałem sobie dostrugać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez na początku myślałem ze bateria padął i ją wymieniłem i jest nowa... robie tak jak na filmiku i kluczyk siedzi w stacyjce, ja naciskam przyciski na kluczyku i brak reakcji... nic w okienku 1 ani 2 sie nie zmienia

czyli pilota masz nie z tego auta...sprawdz czy numery i MHz są takie same
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez na początku myślałem ze bateria padął i ją wymieniłem i jest nowa... robie tak jak na filmiku i kluczyk siedzi w stacyjce, ja naciskam przyciski na kluczyku i brak reakcji... nic w okienku 1 ani 2 sie nie zmienia

czyli pilota masz nie z tego auta...sprawdz czy numery i MHz są takie same

tu nie chodzio dokodowanie drugiego kluczyka... nie mamw nim IMO zakodowanego wiec traktuje go tylko jako kluczyk awaryjny jak bym zamknął ori kluczyk w samochodzie....

mi chodzi o to ze ori kluczyk ni z tego ni z owego przestał działać :([br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 12:45_________________________________________________jest maly postęp...

dodałem sobie w sposób opisany w filmiku drugiego pilota czyli ten kluczyk który nie ma zakodowanego IMO i pilot działa, wiec cos jest nie tak w takim razie z moim ori kluczykiem...

co teraz moge zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co teraz moge zrobic?

Możesz z tych dwóch złożyć jeden działający:

- z tego oryginalnego weź część z grotem i pastylką immo,

- z tego drugiego weź cześć z działającym pilotem.

:>

Ale zanim to zrobisz sprawdź MIERNIKIEM baterię w tym niedziałającym pilocie. To, że ona nowa nie znaczy wcale, że "trzyma" napięcie tak jak powinna.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak...

1. to nie jest kwestia baterii, to zostało dzisiaj potwierdzone

2. rozerałem kluczyk bo myślałem ze faktycznie z dwóch złoze jeden ale po rozebraniu okazało sie ze w srodku jest tylko jeden scalak i nie wiem co tu teraz zrobic (poniżej fotki obu stron scalaka)

3. czy jest jakas mozliwosc zakodowania IMO w kluczyku poza ASO? bo wtedy mógłbym olac tenori kluczyk i zrobic sobei główny kluczyk z tego dodatkowego w którym działa już pilot i grot ale nie działa IMO :)

201103182321.jpg

201103182322.jpg

[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 22:30_________________________________________________i jak tam?ma ktos jakiś pomysł co teraz zrobic :>?[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 20:32_________________________________________________złozyłem z 2 kluczyków jeden :) przeożyłem bebechy do mojego kluczyka i zakodowałem i wszytsko gra jak nalezy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kluczyki niestety tak mają, ja tez miałem ten problem ale po zakupie nowego pilota i przełożeniu płytki z elektroniką do starej obudowy z immo działa jak należy. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a ja mam taki problem z pilotem zamykam drzwi wciskam na pilocie zamkniecie zamkaon tylko da sygnal mrugnie kierunkami i sie nie zamknie jedynie szyby sie domykaja a czasem jak mu odwali to normalnie dziala zamykanie z kluczyka wszystkich zamkow i z pilota co to moze byc ?troche mnie to w kur gdyz czasem zamknie wlew paliwa i bagaznik i nie moge otwozyc pomocy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej szukaj przyczyny mechanicznej w centralnym zamku a nie awarii pilota. podłącz sie pod kompa moze wyskoczy jakiś błąd centralnego zamka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Odgrzeje temat bo i mnie dopadło nie dziłajace piloty 2szt. baterie zmienione...

W blokach pomiarowych na kanale 7 w okienku nr.3 miałem wpis 1100....  probowałem adaptowac jak na filmiku ale naciskajac przyciski pilota nic sie nie zmienia....

Znowu teraz tam gdzie miałem wpis 1100 czyli ze 2 kluczyki zaprogramowane mam wpis 0000 i nie da sie wogole zakodowac ...

Ktos znajacy temat bardziej pomoze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...