Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wiatrak Klimatyzacji wymiana


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z dodatkowym wiatrakiem wysiadło łożysko i lata jak oszalały wymieniał juz go może ktoś ? Wiem ze trzeba zmienic caly bo nie da sie go rozebrać (tak mi powiedział mechanik) tylko czy do jego wyjecia bedzie trzeba rozbierać pół samochodu tak samo jak do rozrzadu czy moze jest jakiś tajny patent :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci o ten co chodzi podczas pracy silnika, z tego co wiem jest on na wisku więc bedziesz musiał chyba całe wisko wymienić, a czy da sie to zrobić bez rozbierania przodu to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie ten ten wspomagajacy niby od klimy bo glówny to wiem ze na wisko chodzi ale ten elektryczny siadl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups to sorka, nie przyglądałem się mu z bliska, jakbym coś wiedział to dam znać, a ja mam jeszcze małą prośbe, z tego co wiem to na filtrze przeciwpyłkowym powinna być taka rynienka http://www.etka.auto2.ru/au/A4/1995/156/56/1751630/#5 poz.nr5, która odprowadza wode z poszybia i u mnie jej nie ma :roll: i woda leci mi do auta, przydało by mi sie jakies real foto tego bo trza poszukać, i jak byś miał coś pod ręką to był bym wdzieczny, z góry dzieki i powodzenia w wentylatorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark spoko zrobie fote moja tez jest peknieta ale sklejona i jest Ok

A teraz wracamy do mojego wiatraka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro zerkne to może coś się wymyśli i ci pomoge i dzieki za foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz z tym sie nie spieszy ale przy wymianie rozrzadu kazalem im nareperowac ten wiatraczek pokazalem jaki co i jak no oni Ok ale jak go wyciagneli to stwierdzili ze sie nie rozbiera i trzeba nowy (uzywany) ale ze nie bylo pod reka to zlozyli samochod i dalej to zepsute :cry: i wlasnie tak myslalem jak sie dostac do tego bo tam tak ciasno ze glowa mala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze małą prośbe, z tego co wiem to na filtrze przeciwpyłkowym powinna być taka rynienka http://www.etka.auto2.ru/au/A4/1995/156/56/1751630/#5 poz.nr5, która odprowadza wode z poszybia i u mnie jej nie ma :roll: i woda leci mi do auta

takie drobne plasticzki warto kupawać w serwisie bo i tak jak znajdziesz na szrocie to skasują Cię razy 2 jak nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...