Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nawigacja do A4


Gość meaverick

Rekomendowane odpowiedzi

Gość meaverick

Mam do was pytanie mam w moim a4 radyjko na kasetke chorus II bez listwy.

I teraz zastanawiam się czy lepiej zaintstalować zmieniarke ze schowkie czy nawigacje bo cena wychodzi podobna. Czy na nawigacji bede mogł sluchać cd bo rózne opinie slyszalem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mojego doswiadczenia wynika, ze w navi plus nie mozna sluchac muzy z cd - trzeba dokupic zmieniarke, tak wiec koszt navi + zmieniarka;) dobrym rozwiazaniem jest navi "mala" - czyli pomiedzy zegarami, na trasie i tak nie patrzysz na ekranik tylko na zegary :razz: koszt mniejszy, wrazenia podobne(tylko nie ma lektora :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qubar napisał:

dobrym rozwiazaniem jest navi "mala" - czyli pomiedzy zegarami, na trasie i tak nie patrzysz na ekranik tylko na zegary koszt mniejszy, wrazenia podobne(tylko nie ma lektora )

Otóż w małej navi oprócz wyświetlania tzw. strzałkowego, informowani jesteśmy o przebiegu trasy przez lektora. Dodam jeszcze, że oprócz niemieckiego i angielskiego, występuje również polski lektor :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż w małej navi oprócz wyświetlania tzw. strzałkowego, informowani jesteśmy o przebiegu trasy przez lektora. Dodam jeszcze, że oprócz niemieckiego i angielskiego, występuje również polski lektor :lol:

nawet nie wiedzialem :razz: duza navi i tak gora :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest koszt zamontowania malej navi?? duza navi to tak ok 3000 jak sie nie myle

wyswietlacz - 200zł

antena - 60zł

plytka - 50zł -> 600zł :razz:

zmieniarka - 300zł

Nie mam pomyslu co jeszcze trzeba dokupic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pytałem w tamtym roku , to założenie małej navi to koszt nie większy niz 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy do dużej navi da się podpiąć jakieś ustrojstwo, żeby filmy DVD odtwarzać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chcecie zobaczyc jak wygląda navi plus w B5 to mogę na priv dać link do mojego autka / ogłoszenia / - pisze na priv bo umiesciłem ofertę sprzedazy auta i nie chcę zeby to była reklama - tam są zdjęcia wnetrza z przerobiona przeze mnie konsolą pod navi plus - gdy kupowałem audi była pusta wneka po zwykłym radyjku i tak zmieniłem

Zresztą w watku SPRZEDAM jest link do A4 Avant 1.8T :grin:

[ Dodano: 2006-06-04, 18:42 ]

a czy do dużej navi da się podpiąć jakieś ustrojstwo, żeby filmy DVD odtwarzać??

oczywiście , wystarczy dokupić interfejs do navi plus - koszt ok 400zł i nie ma róznicy czy nowy czy uzywany - ja dałem 370zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duza navi wraz z montazem 2000zł, wiec mysle ze sie oplaca
a gdzie za taka kase mozna zamontowac??

Sama navi / nowa / z montazem oraz polskim lektorem + najnowsza mapa PL to koszt 2000zł oraz ok 7-9 godzin pracy , poszukaj na allegro - uzytkownik PIO czy jakiś tam w Skawinie montuje , drugi jest z Niedzwiedzia - robi to samo - okolice Rabki , jezeli z DVD Phantom + interfejs to koszt wzrasta do 3100zł ale warto już zestaw bo navi plus ma tylko radyjko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie...za 3100 to wiem, ale 2000 z montazem to bylaby mega okazja

To nie jest okazja tylko normalna wysoka cena jezeli chodzi o samą navi plus - policz sobie - koszt navi plus ok 800zł , natena GPS 60zł / kable 100zł, płyta PL100zł ale bywa i w komplecie czyli biorąc całość wychodzi za urzadzenia ok1100zł - 900zł za wsadzenie ??? paranoja , brzeszczot , lutownica i mały pilniczek oraz mała szlifierka - wszystko.

2000zł licza za komplet navi z montażem - w tym nie ma CD ani DVD - 3100 to juz komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...