Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nawigacja do A4


Gość meaverick

Rekomendowane odpowiedzi

Ja założyłem do siebie dużą navi wraz z dvd za ok 1500zł już za wszystko

900 navi z płytką na polskę i anteną GPS

300 adapter do przetworzenia sygnału na AV

100 uszkodzone dvd -naprawiłem je za 4 zł :mrgreen:

100 wszystkie drugie plastiki typu tunel, ramka, bebechy

70 wiązka

+ kilka godzin zabawy w garażu

i wszystko gra i buczy

można zsumować całkowity koszt:

1474zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QBAba, respect, ale i tak nie wiem czy za tę kasę nie wolałbym kupić palmtop'a z osprzętem itp... wyjdzie może trochę drożej (zależy jakiej firmy itp) ale przesiadka choćby na nowszy model A4 jest łatwiejsza bo zabierasz palma i jazda, a tak to trzeba się rozstać ze sprzętem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QBAba, no ale do B6 tego nie włożysz, nie tak ? :)

Myślę, że dałbym radę bo to włożyłem od A6, a B6 raczej miał nie będę bo choruje na A6 2,5 TDI Quattro :razz: niestety narazie to tylko marzenia :???: więc narazie zmiany nie planuje :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem do siebie dużą navi wraz z dvd za ok 1500zł już za wszystko

900 navi z płytką na polskę i anteną GPS

300 adapter do przetworzenia sygnału na AV

100 uszkodzone dvd -naprawiłem je za 4 zł :mrgreen:

100 wszystkie drugie plastiki typu tunel, ramka, bebechy

70 wiązka

+ kilka godzin zabawy w garażu

i wszystko gra i buczy

można zsumować całkowity koszt:

1474zł :wink:

Dokładnie , moje dvd tez 100zł kosztowało i chodzi super

Wydaje mi się ze te orły z Allegro co zakladają to przeginają z ceną a ich montaż

daje wiele do zyczenia - podobno navi się odkleja :mrgreen:

[ Dodano: 2006-06-05, 20:19 ]

Nie koniecznie bo właśnie w tym celu kupiłem drugie plastiki po to, żeby nie psuć tych co były fabrycznie, a teraz to zamienić na serie to 20min roboty i jest tak jak było. :cool:

Gdzie je kupić?? wystawiłem audi na sprzedaz a tak mi szkoda tego :( zawsze bym cenę spóścił a tak to niechetnie poza tym tej kasy juz nie odzyskam a tak toi chociaż ok 1500zł by było z interfejsem i navi i dvd

[ Dodano: 2006-06-05, 20:20 ]

QBAba, no ale do B6 tego nie włożysz, nie tak ? :)

Myślę, że dałbym radę bo to włożyłem od A6, a B6 raczej miał nie będę bo choruje na A6 2,5 TDI Quattro :razz: niestety narazie to tylko marzenia :???: więc narazie zmiany nie planuje :smile:

Też :) jak tylko moje A4 sprzedam - mam nie liczac audiczki 10tyś euro wiec zaraz kupuje A6 TDi quattro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrobić samemu bo się wie chociaż co się ma, no i troszke taniej wychodzi :razz:

Konsole kupiłem też na allegro więc poszukaj troszeczkę i może coś znajdziesz :smile:

Co do A6 to za tą kasę to już masz w czym wybierac :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze , mam odhaczone powiadomienia o odpowiedziach a jakoś nie docierają do mnie - tak - mam jeszcze jakiś czas model przed liftem w modelu po lifcie jest bardziej skomplikowane włożyć navi plus - szersza konsola i nie jest tak prosto jak w modelu poprzednim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jakiś czas model przed liftem w modelu po lifcie jest bardziej skomplikowane włożyć navi plus - szersza konsola i nie jest tak prosto jak w modelu poprzednim

Ja uważam, że w modelu po lifcie jest zdecydowanie łatwiej-kwestia tylko dokupić dobrej szerokości pudło. Konsola w modelu po lifcie jest przystosowana fabrycznie pod dużą navi natomiast w tym przed nie i przez to jest dużo więcej zabawy żeby to spasować, poza tym musisz się liczyć z usunięciem popielniczki, a do tego po lifcie dokupujesz tylko kilka gotowych plastików, wymieniasz je, podłączasz instalację i w drogę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz rację , jest może wiecej pracy w wykonczeniu ale w modelach przed liftem nie było w opcji navi plus a po lifcie już były moze dlatego lepiej - chetnie bym wyciagnąl ta navi plus i zamienił z kimś na normalną konsolę na radio bo nikt mi za to nie dopłaci przy sprzedaży auta a zainteresowanie autkiem jest - nie chce ktoś kupic nowych dunlopów sp sport 9000 ?? mają przejechane 2000km a kupowałem nówki - 225/45/17'' - z felgami za symboliczną dopłatą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike68, felami 17 i oponami jak powszczchnie wiadomo jestem zainteresowany :D daj jakies foty, cene...mozemy sie dogadac

Fotki sa w ogłoszeniu mojej A4 1.8T w odpowiednim dziale - sprawdz sobie , coś tam widać :mrgreen: Mam potencjalnego kupca na auto ale bez kółek 17'' wiec spoko - no chyba że mi dopłaci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike68, ogloszenia juz niema :( wrzuc jakies na http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=876

no fakt , nie wystawiałem ponownie bo klient mnie błagał normalnie przez telefon - to czy kupi okaze się jutro / środa / więc wtedy będę wiedział co z oponami i felgami bo jak nie sprzedam, bo cena sztywna , to autko zostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz wyslac mi fotki z montazu navi??

Ja zabieram sie tez do tego na powaznie i chcialbym kilka wskazowek jak to zamontowales??

Czy sa jakies szpary , niedociagniecia...

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...