Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4/B5 Po wymianie wahacza krzywa kierownica


danio151

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z położeniem kierownicy przy jeździe na wprost jest lekko skręcona w prawą stronę i jak prostuję to autko i tak leciutko ściąga w prawo. Dodam że wymieniłem prawy górny przedni wahacz (jakiś tam optimal niby niemiecki) oraz zmieniłem łożysko w lewym kole. Do wymiany łożyska wymontowałem zwrotnicę ale nic nie kombinowałem przy końcówkach drążków. Po zmontowanu wystapił w/w problem byłem też na zbieżności bo myślałem że coś spaprałem ale diagnostyk powiedział że zbiezność jest ok (mierzył jakimiś laserkami z poziomicą). Co mogłem spaprać ? Pomocy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, tzn. przy jeździe na wprost kierownica jest lekko skręcona w lewo, ale kiedy ją puszczę na równej drodze jedzie dalej prosto. Zauważyłem to po wymianie zawieszenia, ale końcówki drążka nie były ruszane, tylko wahacze i łączniki stabilizatora. Postaram się w takim razie w najbliższym czasie wybrać na ustawianie zbieżności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok w takim razie po świetach jade na zbieżność. Mam nadzieje ze to coś da, tylko boje sie tego że mając trochę wybite tylne tuleje pomiar może wyjść niezbyt dokładny jeżeli będzie diagnosta mierzył względem koł tylnich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bylo wymienic tez z drugiej strony ten sam wahacz i byloby ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...