Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Stuka na nierównościach z tyłu z prawej strony ?


mirazm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od momentu zakupu samochód tj od września 2008 ma miejsce coś dziwnego, mianowicie jeżeli samochdem jadą 3 osoby to na nanierównościach dają o sobie znać stuki z tyłu z prawej strony. Jak jade sam albo dwie osoby siedzące tylko z przodu to jest cisza jak makiem zasiał - czy ktoś może orientuje się co może byc źródłem tych stuków lub doświadczył czegoś podobnego w swoim aucie ??? Za pomoc dziękuję !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuleje na wahaczu trzeba sprawdzic i amortyzatory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączam się do tematu mam to samo,dodam że zaczęło się tak dziać po założeniu nowych amorków i springów zawias -40 dziwne stukanie,z lewej strony nawet jak jadę sam to się coś tłucze,zastanawiam się czy to przypadkiem nie tłumik ?? (wymienione wieszaki tłumików na nowe ori) zastanawiam się czy to tłumik czy może amortyzatory klapy bagażnika ?? doradźcie coś bo nie wiem już co mam robić czy może tłumiki na sztywno??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam troszkę podobnie właśnie po obniżeniu i zmianie amorków. Ale wiem ze mam luz na dolnych wahaczach. Moze jeszcze tuleje tylnej belki? Dodam tylko ze ten stuk wystepuje na predkosci do 20km pozniej jakos zanika albo go nie slysze :( Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przez pół dnia walczyłem z niepokojącymi stukami z tylnego zawieszenia i znalazłem przyczynę :> otóż poluzowały się śruby górnego mocowania amortyzatorów,po dokręceniu śrub stukanie znikło,ale od jazdy na naszych drogach i sztywnego zawieszenia śruby po jakimś czasie się poluzują,w wolej chwili dołożę pod śruby podkładki sprężynowe bo nie przychodzi mi do głowy nic innego co mogło by zapobiec ponownemu poluzowaniu śrub, jeżeli macie jakiś lepszy pomysł to proszę o info[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 20:33_________________________________________________A jednak nie pomogły na długo moje starania :( tłucze się tak jak się tłukło. Podobno mam powybijane górne mocowania (łożyska) amorków te metalowo-gumowe.Cena w granicach 130-150 zł/szt :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...