Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecane instalacje LPG/CNG


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie latam na Magic III ale chyba czas zmienić bo podobno puszczają bąki, a smrodu nie lubie :) Co w zamian do turbiny po chipie na 190 KM? Wstępnie kolega z lpg-forum zaproponował Skorpiona GT, jakie sa wasze doświadczenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam założoną instalację BRC Sequent 24 MY07, Reduktor Genius MB, wtryski żółte, wielozawór BRC H225. Jak narazie zrobiłem z ta instalką 5tys km i żadnych problemów. Żadnej różnicy miedzy benzyną a gazem. Koszt instalacji z zaworem przy wlewie PB 3350 PLN. Założono 31.05.2011. Spalanie tryb miejski od 11-14L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stag 300 6 plus

5x hana 2000 zielone

gurtner black

volvo S80 2.0 T 163 KM

Mogę śmiało polecić taki zestaw (łącznie z volvo :>). Zestaw dobrany z zapasem pod przyszłego chipa na ~190KM/300Nm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie Wczoraj zakupiłem B6 1,8T, 163KM i tak się zastanawiam jaką instalację założyć, możecie coś polecić co by autko nie straciło za bardzo mocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkuję A4 B6 3.0 v6 220hp....skłaniam sie powolutku ku montażowi instalacji LPG.

Pytanie jaką założyć?Zaznaczam ,że nie jestem zwolennikiem rozwiązan "dużo tanio tesco" więc kryterium ceny nie jest najważniejsze...ma znaczenie, ale sklasyfikowane jest na 2. miejscu.

na pierwszym jest jakość instalacji i bezpieczenstwo pracy silnika.

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie Wczoraj zakupiłem B6 1,8T, 163KM i tak się zastanawiam jaką instalację założyć, możecie coś polecić co by autko nie straciło za bardzo mocy?

Użytkuję A4 B6 3.0 v6 220hp....skłaniam sie powolutku ku montażowi instalacji LPG.

Pytanie jaką założyć?Zaznaczam ,że nie jestem zwolennikiem rozwiązan "dużo tanio tesco" więc kryterium ceny nie jest najważniejsze...ma znaczenie, ale sklasyfikowane jest na 2. miejscu.

na pierwszym jest jakość instalacji i bezpieczenstwo pracy silnika.

Proszę o pomoc.

przeczytaliście temat tego wątku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: zastanawiam się jaką instalację założyć do mojej ślicznoty, bardzo proszę o jakieś propozycję.

Moje Audi to A4 B6 1,8T 163 KM Quattro.

Z góry dzięki za pomoc[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 16:21_________________________________________________o kurcze znowu nie tu wpisałem sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Właśnie zdecydowałem się na montaż instalacji LPG i dostałem taką propozycję :

Stag 300+

Reduktor MagicJet III Power

Wtryski Hana

To wszystko na gotowo ma się zmieścić w 3000zł. Proszę o opinie. Jeszcze bardzo ważne pytanie: Jaki max zbiornik wejdzie w miejsce koła zapasowego w moim samochodzie ? Dzięki z góry !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Właśnie zdecydowałem się na montaż instalacji LPG i dostałem taką propozycję :

Stag 300+

Reduktor MagicJet III Power

Wtryski Hana

To wszystko na gotowo ma się zmieścić w 3000zł. Proszę o opinie. Jeszcze bardzo ważne pytanie: Jaki max zbiornik wejdzie w miejsce koła zapasowego w moim samochodzie ? Dzięki z góry !

Tak jak kolega wyżej proponuje zmianę reduktora na np. zavoli lub KME

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zavoli do turbo nie bardzo się nadaje , a KME będzie takie sobie . Najlepiej chyba będzie AC R01.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy tak na szybko gdzie zrobic korekte po temperaturze w stagu 300 plus. Bo musze zrobic a jeszcze tego nie szukalem w sterowniku. Przyszla zima i zoczol szarpac przy przelaczaniu bo magic jety zalwaja jak zimne.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie reduktor Magic - za duże ryzyko " bąków " do układu chłodzenia . zamontuj AC R01 . Reszta OK

Dzisiaj odebrałem auto od mechanika. Jutro jadę do gazownika. Reduktor Magic wymienię prawdopodobnie na Zavoli.

U mnie "puszczanie bąków" objawiało się uciekającym płynem, który to spierniczał przez rozerwany króciec nagrzewnicy. Część płynu leciało do środka w postaci wilgotnego powietrza a reszta na zewnątrz. Chyba nie muszę mówić ile jest grzebania żeby wyciągnąć nagrzewnicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

a4, silnik 1,6 ana.

jaką instalację proponujecie do do tego silnika, wiadomo że do mocnych nie należy, więc coś co go nie osłabi.

znalazłem taki zestaw: http://allegro.pl/ac-stag-4-eco-plus-alaska-136km-valtek-sekwencja-i1987703077.html

proszę o opinie i rady.

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

a4, silnik 1,6 ana.

jaką instalację proponujecie do do tego silnika, wiadomo że do mocnych nie należy, więc coś co go nie osłabi.

znalazłem taki zestaw: http://allegro.pl/ac-stag-4-eco-plus-alaska-136km-valtek-sekwencja-i1987703077.html

proszę o opinie i rady.

pozdro.

Da radę dla mało wymagającego usera. Ewentualnie można zmienić wtryski na lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej mam zamontowaną instalację ponad dwa miesiące. Magic Jet III ,Stag 4 i wtryski Hana. Wszystko było pięknie, nie odczuwałem żadnej różnicy w pracy silnika,spalanie gazu minimalnie poniżej 9l/100km. Od jakiegoś czasu mam problem z rozruchem na zimno. Muszę dosyć długo "pokr ecić",żeby zapalił :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co polecacie do takiego silniczka, tak żeby dobrze jechało i cicho pracowało?

Alaska bez problemu wystarczy do tego silnika, tylko wtryski wymienić na hany i będzie gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...