Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecane instalacje LPG/CNG


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

mam w 1.8T quattro instalacje BRC sequent 24, zrobiłem dopiero jakies 3 tys km ale auto sprawuje się bez zarzutu, praktycznie nie wyczuwalna różnica benzyna-gaz. Spalanie na poziomie 11 litrów w cyklu mieszanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w swojej OOOO staga 200 . dałem 2200 jak na razie sprawuje się świetnie nie czuć różnicy między bęzyną a gazem[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2008, 14:32 _________________________________________________dodam że spalanie wynośi od 10-11,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,kto moi poradzi,musze wlozyc gas.Robie 5000km miesiecznie,prosze o dobre rady.autko to audi a4 2002.2.0 benz.4 cylindry.silnik ALT.multitronic.

Prosze o typy jaka instalacja.

jacek

Może późno ,ale kilka dni jeżdżę na LPG STAG4 + Zavoli ,będę pisał jak się sprawuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również posiadam instalację ELPIGAZ sekwencja.silnik 1.8 125 KM założyłem ją 4 miesiące temu i jestem bardzo zadowolony.nie ma różnicy w osiągach,a w portwelu na pewno.spalanie to około 10 na trasie,13-15 miasto i muszę zaznaczyć,że mam 18 calowe koła,a to ma wielki wpływ. polecam i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

posiadam u siebie STAG 4, do tego KME SILVER i czarne wtryski Valtec.

Instalacja była robiona miesiąc temu, do tej pory mam zrobione na niej prawie 3000km.

W Polsce minimalne spalanie to 9 litrów,ale to przy jeździe nocy i w pojedynkę.

Normalne spalanie to około 11 litrów. W mieście 13 trzeba liczyć.

Nie czuję różnicy w mocy (no może delikatnie na wysokich obrotach ok 5000)

Koszt to 2100 zł - miesiąc temu, więc może jeszcze coś staniało:-)

pozdrawiam i polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stag 300 na 3 omówkach . Zakładałem w Przemyślu firma się nazywa Expert2 . Koszt 2400 . Przejechałem jak na razie 2000 kilometrów i wszystko jest tak jak powinno być . Spalanie przy normalnej jeździe 10 litrów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu 2008 założyłem do Audi A4 1999r. instalację sekwencyjną Elpigaz II gen. Bardzo dobrze działa z silniczkiem 1,6 benzyna. Jak dotąd zrobiłem na niej ok. 20 tyś i nie mam żadnych problemów. Najbardziej cieszy jak mówie na stacji "do pełna proszę" a gość w kasie "80 zł prosze".

Polecam. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam założoną instalacje gazową prinsa ,była bardzo droga bo 4200 pln,ale warto ,przejechałem na niej 30 tys. km. i dwa razy zmieniałem tylko filtr gazu.

instalacje zakładali mi w albagaz w lublinie.

mogę ich polecić , zresztą mi też ich polecono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukałem po internecie rozwiązań dość długo. Jeździłem po różnych spec-gazownikach i pytałem różnych ludzi.

Postanowiłem do swojego auta A4 2.8 V6 - silnik AAH 174PS rok 1995 założyć :

Komputer - ESGI2

Wtryski : VALTEK 3ohm (czerwone)

Reduktor : ZAVOLI ZETA S

reszta już ma mało do znaczenia.

Co się okazało :

Szczerze teraz powiem że nie ma różnicy pomiędzy gazem, a benzyną Pb98 (przyspieszenie) . Różnicę czuję pomiędzy Pb95, a Pb98.

Spalanie na trasie jest tylko o 1L więcej gazu niż benzyny. Na mieście na krótkich odcinkach około 2L.

Jak na razie pędzę i oszczędzam pieniądze. Bardzo polecam ten zestaw. Dałem 2800 PLN około pół roku temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem Staga 300 i na razie jestem w fazie testów bo przejechalem 800km. Jak na razie musze powiedzieć że jest ok, jeździ sie za połowe ceny a różnicy w kulturze pracy i mocy nie ma :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam 2,6 150KM

i mam BRC seq 56 chodzi super bez żadnych problemów

moc taka jak na benzynie ,spalanie do 13l przy ostrej jeździe :naughty:

U mnie dokładnie tak samo

BRC Sequent 56 montowany w sieci Czakram.

Spalanie do 13l - zależny od nogi.

przejechane już 45 tyś. na gazie

Tankowanie tylko (Orzel i Statka).

po 30 tyś wymieniono mi jeden wtrysk w ramach gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u mnie STAG 300 i przejechane już 45 tkm.Najmniej spalił ok.9 litrów ale nigdy nie przekroczył 14 litrów.Koszt instalacji to 3000 zł(07.2008) nie wiem jak teraz.Filtry wymieniam co 20.000 km i nie ma żadnych problemów.Instalowałem w Nowej Soli. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam, ja również posiadam staga 300, mam na nim nalatane niecale 30tys, toze jestem zadowolony,spalanko 0d 9l w jeździe emeryckiej do 13 w mieście.Polecam, następna czwóreczka także będzie w gazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...