Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecane instalacje LPG/CNG


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

Będziesz kolego w brodę sobie pluł jak założysz BRC i skończy się gwarancja.Zobaczysz wtedy po ile są części do tej instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile za instalke placiliscie teraz cos ok 2500 trzeba dac za staga i wtrysk hana.I jedno pytanie mam jak z oliwa na gazie:)!Mi ogolnie szkoda autka gazowac mam zalany syntetyk no i sie caly czas zastanawiam pb 95ok.5.80 ku....u na s w lubuskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płaciłem do V6 3350zł z takim bajeranckim przełącznikiem. Tobie odejdą 2 wtryski no i eletkronika Stag-4 tańsza pewnie coś będzie. Oliwy mi nie ubywa w takim stopniu żebym to zauważył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płaciłem do V6 3350zł z takim bajeranckim przełącznikiem.

wow

no ale moze jaki alt sie wypowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płaciłem do V6 3350zł z takim bajeranckim przełącznikiem. Tobie odejdą 2 wtryski no i eletkronika Stag-4 tańsza pewnie coś będzie. Oliwy mi nie ubywa w takim stopniu żebym to zauważył.

Kolego a jakiego masz STAGA i czy masz możliwość zmiany podświetlenia w przełączniku.

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ----------

Kolego tomek tutaj możesz Sobie poczytać i zadzwonić jak byś chciał,tam na pewno najlepiej Ci wytłumaczą AC Spółka Akcyjna - Autogaz, LPG, autoczęści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Stag300.6, nie mam pojęcia czy mam taką możliwość. Z tego co gdzieś tam usłyszałem działa to tylko z jakimś tam typem elektroniki Stag, z moją chyba nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STAG QBOX-takiego mam i ten przełącznik ale u Mnie niestety też nie chce działać.Ten STAG to jeszcze wersja testowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam propozycje instalacji lovato czy jakos tak do v6 2.8 30v 193km z butla 60l i wlewem przy wlewie benzyny w cenie 3580zł Jakiś mocny reduktor i wtryski hana chyba ale nie pamietam dokladnie... czy opłaca się i czy ta instalacje jest dobra? Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zaproponowali cały komplet lovato do 2,4 v6 165 km na tym mniejszym reduktorze butla w kole 57l za 3250zł. podobno gwarancja 2 lata i 75000 przebiegu. podobno bardzo dobrze śmiga na stagu jest 20 tys tylko gwarancji a brc na starcie za drogi. Po 15000 tyś tylko regulacja i ma chodzić bezproblemowo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam instalacje KME bo sam takie montuje od ladnych paru lat i moge stwierdzic ze nie ma problemu z tymi instalacjami. KME produkuje cale instalacje oprocz wtryskiwaczy a np. STAG tylko elektronike. W KME nie ma problemow z gwarancja.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W swoim audi mam silnik 1.8 ARG i widzę że jest to mało popularny silnik na forum.

Chce do niego założyć instalację gazową.

Z tego co doczytałem to najlepszym rozwiązaniem jest zestaw:

sterownik: stag 300 plus

reduktor: AC R01

wtryski: Hana 2000 - czerwone

Tylko że nie znalazłem osoby która ma taki silnik z taką instalacją.

Dlatego chciałem zapytać jaką instalację gazową mam zamontować do silnika ARG?

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Ja ostatnio zakładałem gaz i oto co mi włożono:

sterownik: Stag4 eco

reduktor: AC R01

wtryski: Reg fast OMVL

Póki co nie mam zastrzeżen, spalanie 11-12 miasto i ok 9 trasa. Wtrysk hana będzie napewno lepszy ale cena jest o wiele wyższa. Ja wziąłem troche tanszy wariant i jak narazie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odpowiedź.

A też masz silnik ARG?

Ile dałeś za taką instalację ? a ile orientacyjnie trzeba zapłacić za instalację według mojej listy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy taki zestaw bedzie hulac na b6 2.0 tym najlepszym silniku :) STAG 300 ISA2, reduktor zavoli lub AC R01 ,wtryski hana, Cena 2600 czy lepiej wlozyc kplt.BRC w podobnej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego na jednym i drugim nie będzie problemów ale jeśli chodzi o BRC to już wielu kolegów pisało,że chodzi fajnie dopóki jest na gwarancji później dzieją się różne cuda.

---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:21 ----------

Mi zaproponowali cały komplet lovato do 2,4 v6 165 km na tym mniejszym reduktorze butla w kole 57l za 3250zł. podobno gwarancja 2 lata i 75000 przebiegu. podobno bardzo dobrze śmiga na stagu jest 20 tys tylko gwarancji a brc na starcie za drogi. Po 15000 tyś tylko regulacja i ma chodzić bezproblemowo..

Kolego STAG w zależności jaką instalację wybierzesz daje dwa lub trzy lata gwarancji bez limitu kilometrów.

---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ----------

Mi zaproponowali cały komplet lovato do 2,4 v6 165 km na tym mniejszym reduktorze butla w kole 57l za 3250zł. podobno gwarancja 2 lata i 75000 przebiegu. podobno bardzo dobrze śmiga na stagu jest 20 tys tylko gwarancji a brc na starcie za drogi. Po 15000 tyś tylko regulacja i ma chodzić bezproblemowo..

Pierwszy przegląd powinien być w granicach 1tys.km a później co 10tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...