Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecane instalacje LPG/CNG


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

Stag 300+ ewentualnie Stag4+ do tego listwa HANA parownik Scorpion ST, ZAVOLI, MAGIC i do tego dobry montaż i regulacja a auto bedzie chodzic jak należy.

"Stag 300+ ewentualnie Stag4+" a czym sie roznia te dwa stagi ktory lepszy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum lpg pisali że w sumie te dwie centralki różnią się obudową:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300+ można zaktualizować do ISA2 a tam jest funkcja auto dopasowania mnożnika w 3D czyli korekcja po obrotach stag4+ tego chyba niema doniedawna byl tylko stag4 i on niemial korekcji po obrotach ale chyba po aktualizacji na stag4+ juz bendzie

Jak ktoś si zastanawia czy 4+ czy 300+ to polecam 300+ lub 300ISA2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stag 300+ ewentualnie Stag4+ do tego listwa HANA parownik Scorpion ST, ZAVOLI, MAGIC i do tego dobry montaż i regulacja a auto bedzie chodzic jak należy.

"Stag 300+ ewentualnie Stag4+" a czym sie roznia te dwa stagi ktory lepszy ?

stag 300 obsøuguje do 6 cyl

stag 4 do 4 cyl

"+" oznacza mozliwosc ustawienia map w 3d

W Twoi przypadku lepszy bédzie stag 4 + bo tanszy a jak masz 4 cyl to taki wlasnie potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.drypa.pl/produkt1187_WTRYSKI_STAG_-_Stag4___4_cyl._-__-_Wtrysk_STAG_4__Sterownik.html

http://www.drypa.pl/produkt396_WTRYSKI_STAG_-_Stag_Plus_4_cyl._-__-_Wtrysk__STAG_300_4cyl_Plus_sam_sterownik.html

Stag 300+ występuje w odmianach 4,6,8 cylindrów stag 4+ to tylko czwórka, zgadza się + w obu przypadkach ma mapę 3d ale 300+ można zaktualizować do 300 ISA2 i wtedy ma opcje w której mapę w 3d poprawia sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stag 300+ ewentualnie Stag4+ do tego listwa HANA parownik Scorpion ST, ZAVOLI, MAGIC i do tego dobry montaż i regulacja a auto bedzie chodzic jak należy.

"Stag 300+ ewentualnie Stag4+" a czym sie roznia te dwa stagi ktory lepszy ?

stag 300 obsøuguje do 6 cyl

stag 4 do 4 cyl

"+" oznacza mozliwosc ustawienia map w 3d

W Twoi przypadku lepszy bédzie stag 4 + bo tanszy a jak masz 4 cyl to taki wlasnie potrzebujesz.

to juz sam niewiem co brac czy stag 300+ czy stag 4+ ? jaka jest wogule roznica w cenie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stag 300+ ewentualnie Stag4+ do tego listwa HANA parownik Scorpion ST, ZAVOLI, MAGIC i do tego dobry montaż i regulacja a auto bedzie chodzic jak należy.

"Stag 300+ ewentualnie Stag4+" a czym sie roznia te dwa stagi ktory lepszy ?

stag 300 obsøuguje do 6 cyl

stag 4 do 4 cyl

"+" oznacza mozliwosc ustawienia map w 3d

W Twoi przypadku lepszy bédzie stag 4 + bo tanszy a jak masz 4 cyl to taki wlasnie potrzebujesz.

to juz sam niewiem co brac czy stag 300+ czy stag 4+ ? jaka jest wogule roznica w cenie ?

To jest to samo tylko stag 4 obsluguje max 4 cyl silniki a stag 300 max 6 cyl silniki.

Róznica z tego co pamiétam okolo 200-300zl chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na instalacji sie nie oszczedza, oszczedza sie po jej zalozeniu, ja polecam kompletny zestaw landi renzo z niezawodnymi wtryskami med i reduktorem, dla ktorych przebieg rzedu 100 tys nie robi problemu.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakładałem 2 tygodnie temu BRC SQ24. Wszystko daje rade elegancko tylko powiedz żeby Ci przewód założyli większy. Ja mam 8mm. Standardowo wkładają 6mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za info to powiem gościowi ze chce 8mm przewód i wezme chyba BRCSQ24(myśle że to dobra opcja)u mnie cena to 2800zł.A i gosciu mi powiedział że moze być problem z założeniem wlewu w klapce chyba że będe sobie sam wkręcał przed tankowaniem końcówke dobrze prawi?? a moze ktoś zna jakiegos dobrego magika od instalacji w Słupsku bądz okolicach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik: 1,6 (101 KM)

Jednostka sterująca: AC Stag 4

Reduktor: Zavoli

Wtryskiwacze: OMVL Reg

Spalanie gazu: miasto - 11,5l/100km

Śmiga aż miło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podaje propozycje jakie otrzymałem od gazowników instalacji do mojego samochodu, czekam na wasze opinie bo chciałbym się zdecydować na jedną z konfiguracji:

1) Sterownik STAG300 PLUS/ISA2 , do tego wtryskiwacze HANA oraz reduktor ZAVOLI S , zbiornik 62L w miejsce koła , wlew pod klapką wlewu - cena 2850zł

2) LandiRenzo Omegas - cena 3200zl.

3) Stag 4 lub 300 , reduktor zavolli zeta s , wtryski valteki cena 2400 ; stag 4 2500

4) "możemy zamontować sterownik stag, wtryskiwacze walteki i mocny reduktor, spisałby się silver" (nie podali ceny)

5) "Jest to kompletna instalacja firmy BRC w cenie 2700 zł, która zawiera reduktor Genius, listwę wtryskową Rail, centralkę Sequent 24, wielozawór firmy BRC, wtryskiwacze firmy BRC, zbiornik STAKO.

Na instalację udzielamy 2 lat gwarancji bez limitu kilometrów."

Pozdrawiam,

Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza propozycja może być tylko inny reduktor np scorpion gt, na temat drugiej się nie wypowiem bo nie miałem a pozostałe nie nadają się bo wtryski :thumbdown: i reduktor :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam stag4 reduktor acr01 wtryski pojedyncze hana przewody faro butla w kolo zawor extra 3000zl = nie widze różnic benzyna gaz.

Mam tez butle 62litry i plastik maskujacy kolo zapasowe juz nie lezy idealnie, moja rada montuj 67 litrow lub wiecej i wywal ten plastik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi, czyli zastanowie się na innym reduktorem. Jednak czy opinia "może być" sprawi, że będę z instalacji zadowolony? Nie oczekuje zbyt wiele, ma to byc bezawaryjne i w miare ciche bo słyszałem, ze niektóre instalacje chodzą jak diesel :/

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak w zależności jak jeździsz , dużo zależy jaką instalacje założysz masz turbo , jak ja jak bym drugi raz zakładał to bym wybrał na pewno rurki fi 8 dobry reduktor czyli który obsługuje fi 8 i moc naszą wtryski na pewno hana.Bo u nas jest sonda szerokopasmowa czyli jakieś małe czy duże odchyłki gazu od benzyny od razu wyskakuje błąd sondy Więc też bym zainwestował drożej aby mieć spokój nasz silnik jest bardzo czuły dużo elektroniki więc trzeba zainwestować aby mieć spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

zakupiłem a6 2400 v6 170ps

chce włożyć gaz używke

ale czy musi to byc jakiś nowy model jak np stag 4 czy jakas nowa brc czy może być np stag 2 lub inne których jest dużo na allegro

landi renzo nie chce od razu mówie

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko sekwencja, może być stag, może być brc, jednak ja bym polecał trochę dołożyć i kupić nową instalkę, będziesz miał pewność że podzespoły są w dobrym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...