Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 1.8] Jak Euroscanem skasować przeglądy Oil, in1 in2 ???


Gość Smigiel

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Smigiel

Witam!

To moj pierwszy poscik, także się przywitam z szanownym gremium.

Mój Papa posiada A4 1.8 '97 rok i mu się wyswietla in2 na wyświetlaczu. Z tego co wiem to można skasować z przycisków ale od roku 1998. Mam Euroscana - bo sam mam Fiata i często się przydaje :). Teraz pytanie, jak skasować te inspekcje. Łączy mi się z centralką bze problemów, ale w adaptacjach mam magiczne ciągi 1-1, 1-2, 1-3 itp. tak z 80 parametrów. Czy ktoś próbował kiedys badać w/w auto Euroscanem ???

Nie mam VAG-a narazie, a to miganie in2 trochę wkurza ... Poratujcie w potrzebie :)

Pozdr

Edit:

Usunąłem zbędną dyskusję!

Edit2:

Sprinter, sorry - napisałem Ci od razu PW po tym jak się kapnąłem co się stało

Traviz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki soft masz do tego Euroscana ?

P.S. Panie moderatorek patrz co kasujesz, bo nie chce mi się 2 razy wpisywać tych samych pytań :wink:

Edit: Spoko Traviz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Smigiel

Do Euroscana jest VISA 1.83. Denerwuje mnie to, że zamiast opisów parametrów mam enigmatyczne zapisy 1-1, 1-2,1-3 i tak z 80 paramtrów. Wiem, że aby skasować przeglądy trzeba w odpowiednie parametry zapisac odpowiednie wartości, tzn. zrobić adaptację tych parametrów. Pytanie tylko jest w które. Wiem że VAGiem nie było by problemów, ale jeszcze nie mam VAGa :) Właściwie to tylko w autach grupy VAG są takie enigmy, bo w każdym innym (Fiaty, Ople, BMW) parametry są już nazwane w Visie 1.83 po ludzku (tj. po angielsku). Może znajdzie się ktos, kto próbował Euroscanem skasować przeglądy, to będzie wiedział co i jak ...

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...