Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż Navigation Plus od A do Z


aju

Rekomendowane odpowiedzi

Połączenia sprawdzałem kilka razy. Raz nawet podmieniłem te przewody z ciekawosci ale ten błąd nadal był. Co ciekawe przed podłączeniem tmc też widniał ten błąd. Idąc dalej przy symphony nie było błędów

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pisałeś że ci spalanie zniknęło - coś się dzieje jak widać , może licznik? Albo TMC ale w tej części która komunikuje się z licznikiem?

 

A Symphony po CAn się nie komunikowało to błędów być nie mogło

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, poratuje ktoś radą?

Mam problem typu chłodzenie.
Otóż, gdy mam przekręcony kluczyk w pozycji odpalania i radio jest zagrzane to wentylator chodzi, natomiast gdy wyjmę kluczyk to wentylator staje, a powinien dalej chodzić dopóki nie wychłodzi radia.
Dodam że wiązka do radia jest tak zrobiona że wszystko jest jak ori, tzn radio włącza sie po zapłonie a gasnie po jego wyłączeniu. Ale jest tez opcja włączenia go bez kluczyka (tj. radia)
Mam bajzel w kablach czy może radio jest źle zakodowane? Boje sie tego przegrzewania bo już wyświetlacz dostał po d*pie. No i generalnie jak radio się nagrzeje to samo w sobie jest bardzo ciepłe, nie wiem czy to normalne bo nie mam nawet porównania z innym audi.
Ktoś już walczył z takim problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy jest ktoś mi w stanie opisać jak podłączyć moduł Tmc gdzie mam powpinac te przewody mam dwa białe i dwa pomarańczowe plus dwa niebieskie kostkę duża czerwona z grubym przewodem czerwono niebieskim i masę  to wiem tylko nie wiem gdzie ta czerwona kostkę wpiąć z tego co wyczytałem to te białe i pomarańczowe przewody idą do licznika tylko do której kostki żółtej czy niebieskiej czy tej małej czerwonej po środku .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...