Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż Navigation Plus od A do Z


aju

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem ze swoja navi nie mam dzwieku w glosnikach we wczesniejszych odpowiedziach czytalem ze musze polaczyc sie przez VAG, 56/ Radio.

ale przez vag ktory posiadam Vag Com 409.1 wogole nie moge sie polaczyc ze swoim radiem macie moze jakies pomysly jak to ogarnac? z innymi rzeczami moge sie polaczyc typu licznik klimatoronik immo itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile było rodzajów tych nawigacji? RNS-E to jakaś wypasiona wersja?
Czemu niektóre kosztują po 1500zł skoro np. tę można kupić za 400: http://allegro.pl/audi-navigation-plus-nawigacja-i4733381747.html

A tą za 500: http://allegro.pl/nawigacja-navigation-plus-audi-a6-c5-i4660240466.html

Jak to jest z nimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo za 1500 jest RNS-E a za 500 RNS-D

To 2 calkiem inne systemy.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez balconik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie mam A4 B5 przedlifta (95r.) i mam w niej grzane "d*py" widziałem w google grafika tunel z przedlifta B5 z Navi ale nie jestem pewien czy to OEM czy rzemiosło. Chciałbym zapytać czy jeżeli kupię ten cały tunel z FL to gdzie jest tam miejsce na przyciski grzania? Obecne radio to "Gamma". Ewentualnie czy da się dokupić przedlifta konsolę 2DIN. Mam climatrona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno rzeźba. A w polifcie sterowanie grzaniem masz na panelu od klimatronika.

Jak chcesz konsolę 2DIN to kup kompletny tunel z polifta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam prośbę. Czy może mi ktoś napisać bo się pogubiłem. Mam A4 po lifcie 99rok, z tunelem 1din.

Chciałbym zakupić i założyć to radio z nawigacją. Co muszę zakupić ?

Mam zielony tunel, mam nadzieję że to tylko wypełnienie ?

Mam climatronika. Wystarczy że kupię Radio Navi + tą ramkę http://allegro.pl/ramka-2din-navi-audi-a4-lift-b5-9901-oryginal-i4757798464.html ?

Co jeszcze ?

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem ze swoja navi nie mam dzwieku w glosnikach we wczesniejszych odpowiedziach czytalem ze musze polaczyc sie przez VAG, 56/ Radio.

ale przez vag ktory posiadam Vag Com 409.1 wogole nie moge sie polaczyc ze swoim radiem macie moze jakies pomysly jak to ogarnac? z innymi rzeczami moge sie polaczyc typu licznik klimatoronik immo itp.

Też mam taki problem z głosem i jak ustawiam głos w navi i wchodze na głośność tel.radio wtedy tylko gra dodam ze nie mam tel. pod łaczonego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie. Posiadam audi z pełnym Fis i chciałbym zamontować nawigację do swojej audi a4 b5 przed liftem. Czy można zamontować nawigację opartą na samym czytniku który w wersjach Lift był montowany w bagażniku? Jeżeli tak, to co jeszcze potrzebuję do zmontowania nawigacji. Posiada ktoś może jakiś schemat, zdjęcia? Czy muszę wymieniać licznik na poliftowy z szyną CAN? Czy potrzebuję tunera TMC? Widziałem auta (audi a4 b5 fl), które posiadały konsolę 1 din, a właściciel mówił że posiada nawigację.

Pozdrawiam,


Jeżeli potrzebuję TMC to jakie numery katalogowe? Jeżeli FIS z CAN to od A4 czy A6 o jakich numerach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licznik z fis , tuner , antena gps, czytnik dx, sterowanie navi w tunelu , instalacja, kodowanie wszystkiego do kupy.

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś jakiś schemat do podłączena takiej instalacji? Wystarczy FIS bez CAN który posiadam? Jaki moduł TMC - chodzi o oznaczenia aby chodził u mnie w wersji przedliftowej? Jak na takiej nawigacji wybieramy miejsce docelowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zainwestujesz kolego w nawigację ,która jest nieaktualizowana,niedokładna i generalnie jest tylko bajerem proponuje obejrzeć na youtube jak to działa w B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak to działa, proszę o jakieś instrukcje jak to założyć, do wersji przed liftem. Czy muszę wymieniać licznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do montażu RNS-E.Posiadam obecnie ori Navi Plus i tak średnio jestem zadowolony z tego radia :kwasny: Co konkretnie będę potrzebował???

Radyjko to wiadomo,ale z jakiego auta szukać?? Z B6???

Co jeszcze??Podpowiedzcie Panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie pasjonatów. Czy ktoś może pokazać zdjecia mi jaka konsola jest dwa din jaka jeden,bo zdjecia z 1 strony nie działają już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was wszystkich , mam taki problem gdyz posiadam RNS-D I Nagrałem płytkę tylko nagrałem bez profilu w clone cd i nawigacja ją czyta bez problemu , tylk problem polega na tym że nawigacja pokazuje że jestem z 300 km dalej niż obecnie jestem , i pokazuje jak sie poruszam w tamtym miejscu jak jadę , czyżby przez to że nagrałem bez profilu czy antena gps padła , ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może mi ktoś pomóc z podłączeniem navi do fis?

Co jeszcze potrzebuję żeby to uruchomić i jak to wszystko połączyć?

Tzn wiem że potrzebny jest tuner tmc, ale czy pasuje każdy czy tylko od a4 i jak to spiąć do kupy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w ogóle poznać konsole dwa din bo tu zdjęcia nie działają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież w poście #575 jest link gdzie to jest wszystko opisane..... :facepalm:

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...